Львів отримав Статут міста Друк

 28 січня під час сесії Львівської міської ради 80 депутатів міськради проголосували за прийняття «Статуту територіальної громади міста Львова».

Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, робота над статутом тривала понад 2 роки, щодо нього було безліч думок і пропозицій. «Але нема меж досконалості. Цей документ можна обговорювати і ще два роки. Насправді його потрібно приймати сьогодні», – заявив перед голосуванням мер Львова.
 
Секретар міськради Володимир Квурт зазначив, що експертна оцінка статуту Львова є досить високою.
 «Ми готували Статут, аби максимально розширити права і свободи громади Львова. Надіюсь, що після реєстрації Статуту в управлінні юстиції він стане дієвим для міста», – наголосив секретар міськради.
 
Нагадаємо, у проекті Статуту визначено правові, організаційні і фінансові засади здійснення місцевого самоврядування у м. Львові, статус територіальної громади міста, принципи участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, визначено та закріплено поняття муніципальної служби, основні права і обов’язки посадових осіб міської ради, а також норми щодо етики поведінки депутата міської ради.

Zaxid.net

Фото: http://lvivrada.gov.ua/

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST