Інститут Громадського Лідерства презентує книгу "Посібник Лідера" Друк

Інститут Громадського Лідерства за сприяння Львівської міської ради видав книгу “Посібник Лідера” - надзвичайно корисне видання для громадських організацій, активної молоді.

Книга є навчальним підручником в якому розміщена практична інформація, яка потрібна для щоденної роботи громадському лідеру: основи менеджменту, фандрайзинг, створення громадської організації, PR, грантовий менеджмент, NLP, психологія росту, публічний виступ, дебати, тести для визначення лідерських якостей. Книга створена як навчальний підручник для навчального курсу «Громадський Лідер».

Електронний варіант книги можна скачати з сайту Інституту Громадського Лідерства (в розділі Бібліотека) http://ihl.org.ua/books/knyha%20-%20Posibnyk_lidera-2009.pdf 
Кожен хто буде присутній на презентація отримає книгу в подарунок.
 
***
Презентація книги відбудеться в четвер 28 січня 2010р. на 11:00, в малому сесійному залі Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).
Контакти: Ігор Губіліт т. +38-(093)-46-88-777, т. +38-(067)-370-63-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.ihl.org.ua

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST