«Савік Шустер Студія» шукає лідерів Друк

Львів 30 січня 2010 року, Національний університет "Львівська політехніка",  4 корпус, аудиторія 416, вул. Невського 3, 11:00 

 «Савік Шустер Студія» розпочала новий проект «Стань лідером!». 
Протягом 25-ти тижнів команда «Савік Шустер Студія» їздить регіонами України та відкриває нових лідерів. Це люди, котрі знають як і хочуть змінити свою країну, люди, котрі хочуть присвятити свій розум, час, енергію на те, щоб змінити своє місто, регіон, країну і взяти на себе відповідальність за свої дії. 
 
Слоган проекту – «Знайдемо спільну мову!». «Ми віримо в те, що за допомогою цього проекту ми зможемо показати, що нова молода еліта з усіх регіонів країни, зможе знайти спільну мову й об’єднати країну» - коментує Савік Шустер. 
 
Щонеділі команда «Савік Шустер Студія» чекає молодих лідерів, бажаючих узяти участь у проекті в одному з обласних центрів. За 25 тижнів команда проекту об’їде всі обласні центри, тому кожний бажаючий зможе потрапити на кастинг. У кастинзі зможуть узяти участь люди від 18 до 40 років, котрі не належать до жодної з політичних сил і не працюють у структурах влади. 
 
У кожному з регіонів робота з місцевими лідерами буде тривати протягом трьох днів – з суботи до понеділка. Учасники проекту самі будуть визначати своїх лідерів – тих, хто візьме участь у другому етапі проекту. У фінальній частині відбору в кожному регіоні буде брати участь Савік Шустер. 
 
Після 25-ти тижнів ка c тингів переможці візьмуть участь у реаліті-шоу, котре з’явиться в ефірі у новому телесезоні. Переможець шоу отримає стипендію для навчання в будь-якому вибраному ним навчальному закладі світу. 
 
Інформацію про кастинги можна знайти на сайті студії   www .3 s . tv 
 
При собі мати паспорт! 
 
Також раді будемо бачити молодих бізнесменів, науковців віком 25-35 років...... 
 
Телефон для довідок 098 777 05 15, 093 531 222 9  Сашко 

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST