Мешканці вул. Пасічної ініціювали зменшення транспортної розв’язки у Львові Друк

20 січня у Львівській міській раді відбулися громадські слухання містобудівного обґрунтування транспортної розв’язки примикання вул. Проектованої до вул. Пасічної зі зміною червоних ліній.

Містобудівне обґрунтування виготовлене на замовлення мешканців чотирьох будинків на вул. Пасічній. Як поінформувала одна з мешканців Олена Гамова, частина їх присадибних ділянок перебуває у межах червоних ліній. Відтак люди не можуть ефективно розпоряджатися своїм майном – проводити капітальні ремонти будинків з прибудовами, продавати нерухомість за ринковою ціною.
 
Як поінформував головний архітектор ДПІ «Містопроект» Сергій Фіалковський, у містобудівному обґрунтуванні запропоновано заходи, що вирішують проблему мешканців, однак не шкодять ні перспективам розвитку міста, ні третім сторонам. «Змінено схему здійснення лівого повороту транспорту з вул. Пасічної на вул. Проектовану у напрямку до вул. Личаківської. Епізодичні ліві повороти будуть здійснюватися по вул. Медової Печери з влаштуванням з’їздів на вул. Проектовану у місці її перетину», - поінформував архітектор. За його словами, внесення таких змін дозволяє зменшити площу транспортної розв’язки, і перенести межі червоних ліній з приватних територій.
 
Це обґрунтування було попередньо погоджене містобудівною радою, пройшло державну експертизу, погодження відповідальних інстанцій. За підсумками громадських слухань вирішено рекомендувати виконавчому комітету Львівської міської ради затвердити його.
 
Довiдка
Відкоригований Генплан Львова передбачає влаштування так званого малого кільця магістральних вулиць навколо центру Львова. Це кільце має таку схему: вул. Пасічна – Проектована – Богданівська – Пластова – Липинського – Ярошенка – Левандівська – Сяйво – Луганська – Проектована – Пасічна. Максимальна розрахункова інтенсивність руху транспорту по кільцю складає біля 4000 авто за годину.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST