Безкоштовні консультації юристів можна отримувати в своєму ЛКП Друк

Львівська міська рада продовжує розширювати спектр корисних послуг для львів’ян. Відтепер юридичні консультації городяни мають можливість отримувати не лише в центрах обслуговування мешканців, але й у своїх ЛКП.

Проект «Юридична служба для львів’ян» у міській раді почали втілювати ще в червні минулого року. Він мав на меті надання юридичної допомоги мешканцям на місцях в ЖЕКу та розробку каталогу вирішення проблем для львів’ян.
 
Віднедавна мешканці Львова можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію стосовно будь-яких проблем у сфері ЖКГ та ознайомитися з юридичними документами у ЛКП свого району. Молоді юристи після проходження навчання та атестації у Ратуші, розпочали надання таких консультацій.
 
Графік прийому можна дізнатися на гарячій лінії міста за тел.: 15-80.
 
Наразі юристи консультують в таких ЛКП: «Айсберг», «Старий Львів», «Львівський ліхтар», «Цитадель-центр», «Центральне», «Сяйво», «Сріблястий»,  «Стимул-Сихів», «Навколо базару», «Старий Сихів», «Під Зуброю» та «Княже місто», «Каменяр-центр» та в приміщенні Галицької районної адміністрації в Центрі обслуговування мешканців. Утім, їх кількість постійно зростає і, врешті, у кожному ЖЕКу буде доступна така послуга. Наразі ж у Ратуші починає навчання третя група молодих юристів, які долучаться до проекту.
 
«Цей проект – яскравий приклад співпраці влади і молоді для користі львів’ян. Студенти здобувають нові знання та досвід, проходять спеціальні навчання і починають допомагати мешканцям. Для кожного з них – це велика справа», – каже керівник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST