Програма стажування працівників законодавчої влади України Друк

Американські Ради з міжнародної освіти презентують нову програму – Legislative Fellowship Program (Програма стажування працівників законодавчої влади України), яка фінансується Державним Департаментом США.

Координується Національною конференцією законодавчих органів США (National Conference of State Legislatures – NCSL), разом з Американськими радами з міжнародної освіти, які виступають офіційним координатором програми в Україні.

Програма має на меті ознайомлення молодих українських професіоналів, віком від 25 до 35 років (дати народження: 10 жовтня 1974 р. – 9 жовтня 1985 р.), із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави. 
 
Професійна програма 4-тижневого стажування в органах законодавчої влади США, розрахована на фахівців у галузі міжнародного права, юриспруденції, міжнародних відносин, політології та державного управління, які вільно володіють англійською мовою. 
 
Вільне володіння англійською мовою є однією з вимог до участі, напівфіналісти проходитимуть тест на знання англійської мови (TOEFL). Витрати, пов’язані із складанням тесту, бере на себе Програма. 
 
Програма стажування працівників законодавчої влади України є чудовою нагодою молодим професіоналам, співробітникам НУО, органів місцевого самоврядування тощо пройти 4-тижневе стажування в одному з законодавчих органів США. 
 
Більш детальну інформацію розміщено на сайті 
 
Останній термін подачі документів – 3 травня 2010 р.

Legislative Fellowship Program

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST