Місцеві громадські ініціативи отримають правовий супровід Друк
Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури впродовж  трьох років успішно надає безкоштовні правові консультації організаціям. 
 У рамках програми правову допомогу отримують громадські, благодійні, релігійні організації, профспілки, ініціативні групи громадян із різних областей України у захисті та реалізації їхніх прав.
 
З січня 2010 року програма у рамках одного із проектів  за сприяння  компоненту «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» також забезпечує надання правової допомоги громадських ініціативам  у сфері місцевого розвитку та у відносинах громади з владою.
 
Територія  юридичного супроводу - Тернопільська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська області. Правова допомога орієнтована як на організації, громади, ініціативні групи у обласних центрах та великих містах, так і на те, щоб залучити до процесів самоорганізації та реалізації громадських проектів у сфері місцевого розвитку жителів у селах, селищах, невеликих містечках та районах.
 
Правовий супровід надається активним громадянам, які беруть чи хочуть брати участь у вирішенні проблем місцевого розвитку, громадським організаціям, благодійним організаціям, об’єднанням багатоквартирних будинків, іншим організаціям, дорадчим громадським органам при органах влади,  органам самоорганізації населення, коаліціям організацій громадського сектору та мережам, громадським проектам та ініціативам у сфері місцевого розвитку, у відносинах з органами влади,  активістам, місцевим правозахисникам, групам мешканців громад.
 
Надається весь спектр необхідної правової допомоги для громадських ініціатив у сфері місцевого розвитку – від питань легалізації ініціатив, правових аспектів налагодження діяльності до представництва та захисту прав у судах у конфліктах з органами місцевого самоврядування та державної влади.  
 
Режим роботи юридичної приймальні та місце  її розташування: юристи та адвокати приймальні працюватимуть у офісі громадської організації «Центр громадської адвокатури» за адресою: Львів, пр.Чорновола 63 оф.413 (10-00-17-00 щодня (окрім вихідних та святкових).  Також телефони: тел.(факс) 032 2527580, 0974434233, можна скористатись е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або ж на порталі www.lawngo.net є он-лайн форма. 

Портал ГО Львова 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST