У Львові вперше відкрили мультицентр для дітей Друк

12 січня у Центральній дитячій бібліотеці Львова відкрили перший мультицентр для дітей. На обладнання та облаштування мультицентру пішло 229 тис. грн, частина коштів (104 тис. грн) з міського бюджету та 125 тис. грн – фінансова підтримка компанії «МакДональдз».

Урочисто перерізав жовту й зелену (саме в таких кольорах зроблено інтер’єр мультицентру) стрічки міський голова Андрій Садовий. Мультицентр розділено на 5 зон: "Мультикіно", "Мультимузика", "Мультигра", "Книжковий клуб", "Інформаційний всесвіт on-line", тут є все для різного роду презентацій, для ігор, перегляду фільмів, навчально-інформаційних програм, є комп’ютерна та офісна техніка, відеообладнання.
 
"Ми маємо честь відкрити мультицентр. Це найкращий подарунок бібліотеці з нагоди її 30-річчя. Ініціатором створення мультицентру є управління культури і туризму Львівської міської ради. Діти мають, де проводити час: тут тепло, є різні ігри і різні можливості чимось зайнятися. Такого обладнання не має в кожного вдома, тому це дуже гарно, що тут вони зможуть розвиватися, збагачувати свій інтелект, вчитися, адже основа основ – це мудрі діти", - зазначив на відкритті мультицентру Андрій Садовий.
 
За словами директора Централізованої бібліотечної системи для дітей Львова Валентина Галушко, одночасно в мультицентрі можуть перебувати близько 30 дітей, але щодня є різна програма для дітей у кожній із зон.
 
Центральна дитяча бібліотека Львова розташована на вул. Окуневського,3.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST