Молодь в соціально-політичному житті Друк

Нещодавно  було  оприлюднено  підсумками соціологічного дослідження на тему «Молодь в соціально-політичному житті», яке проводив Рух «Студент за Студента»

За словами голови «Студент за Студента» Назара Драли серед питань, що підлягали вивченню були такі: основні життєві чинники для молоді, основні тенденції в освітній сфері, політичне життя молоді. Як зазначила координатор проекту Анна Заремба, значна частина опитаних молодих людей найважливішим вважає стабільність в сімейному житті, близькому оточенні, здобутті освіти.

Близько сорока відсотків молоді має постійне місце праці. Але при пошуку роботи, вони стикаються з такими проблемами як недостатній досвід та відсутність практичних навичок. Дослідження показало, що молодь доволі пасивна у проведенні свого вільного часу. Переважно, дозвілля обмежене зустрічами з друзями, переглядом фільмів та прослуховуванням музики. Тільки 2,7% молоді у вільний час займається громадською діяльністю. Разом з тим, вона достатньо поінформована стосовно програм політичних та громадських організацій. Діяльність останніх здебільшого підтримує.
Свою пасивність в громадській діяльності респонденти здебільшого пояснюють розчарованістю в суспільно-політичному житті (23,8%) або ж тим, що вони не здатні що-небудь змінити у цій сфері (15,5%). 

Пропонуємо читачам ознайомитись із аналітичним звітом за результатами соціологічного дослідження.

Zvit.zip  441Kb

Рух"Студент за студента"

фото www.lustration.org.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST