Конкурс “Місцеві ініціативи для підвищення якості життя” Друк

Конкурс проводиться в рамках проекту “Об’єднаймося заради реформ!” (UNITER), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Заявки будуть прийматись від організацій громадянського України Міжнародним фондом “Відродження” (МФВ), Фондом Східна Європа (ФСЄ) та ПАКТом, який є основним виконавцем проекту “Об’єднаймося заради реформ!”

Кінцевий термін подачі заявок не пізніше 24-ї години 1 лютого 2010 р.

Детальна інформація про конкурс, а також інструкція, як писати заявку на грант, розміщені на сайтах МФВ, ФСЄ та ПАКТ: www.irf.kiev.ua, www.eef.org.ua та www.uniter.org.ua

Основна мета проекту «Об’єднаймося заради реформ!» – зміцнити та допомогти провідним організаціям громадянського суспільства України (ОГС), які опікуються питанням розробки та впровадженням реформ, посилити та консолідувати демократичні здобутки. Проект спрямований як на вирішення системних широких проблем громадянського суспільства, так і на підтримку моніторингових ініціатив та кампаній громадянського представництва (адвокасі) у різних сферах громадського життя, які є важливими для поглиблення процесу реформ в Україні.

Це оголошення про конкурс започатковує другий етап Програми грантів на місцевому рівні ініціативи “Об’єднаймося заради реформ!” (список проектів, підтриманих в рамках першого етапу, можна знайти на сторінці www.uniter.org.ua).

Конкурс спрямований на підтримку кампаній громадянського представництва на місцевому рівні, що мали б вплив на розробку місцевої політики, захист прав громадян та забезпечення контролю за діяльністю місцевих органів влади з боку ОГС та громадян. З метою розширення спектру ініціатив, цей конкурс буде спрямовано на теми, яким було приділено менше уваги протягом першого етапу проекту, зокрема реформа ЖКГ, посилення органів самоорганізації населення та організацій співвласників багатоквартирних будинків, впровадження енергоефективних та енергоощадних технологій, управління відходами, підвищення ефективності громадського транспортного сполучення, впровадження екологічно відповідальних практик, забезпечення реалізації прав вразливих груп населення, розвиток приватного підприємництва та місцевий економічний розвиток на депресивних територіях, розвиток соціальної відповідальності малого та середнього бізнесу та на інші важливі для місцевих громад теми. 
 
Партнери конкурсу також закликають учасників конкурсу розробляти спільні ініціативи за участі ОГС, місцевих органів влади та бізнесу. В першу чергу, партнери програми підтримуватимуть кампанії ОГС з проведення місцевих реформ, активізації участі громадян в процесі планування місцевого розвитку, розробки інноваційних рішень у важливих для місцевих громад сферах.
 
Загальні цілі цього конкурсу є такими: 
 
посилити партнерство громадського і приватного секторів на місцевому рівні і підвищити спроможність місцевих громад застосовувати інноваційні рішення для місцевого економічного і соціального розвитку (в рамках пріоритетних для цього конкурсу тем, що зазначені вище);
забезпечити участь громадськості у плануванні місцевої політики та реалізації реформ;
сприяти підвищенню обізнаності громадськості про потребу децентралізації управління в Україні;
підтримати стійкий розвиток ключових місцевих ОГС шляхом співпраці з місцевими органами влади та місцевим бізнесом у впровадженні важливих для місцевих громад рішень.
В рамках цього конкурсу гранти будуть надаватися в межах таких загальних тем громадської активності:
 
збільшення участі місцевих ОГС у процесах творення місцевої політики, особливо у сферах реформування, визначених вище;
зміцнення громад через посилення партнерства між ОГС, місцевою владою та іншими зацікавленими сторонами для вирішення проблем;
підзвітність як обраних, так і призначених посадовців місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування;
розвиток практик соціальної відповідальності серед малого та середнього бізнесу як одного з шляхів забезпечення стійкого розвитку місцевих ініціатив.
До участі у конкурсі допускаються офіційно зареєстровані ОГС з усіх регіонів України, які мають відповідні ресурси та здатні проводити діяльність в рамках проекту.
 
Максимальний розмір гранту – до 25 000 дол. США для однієї організації. Середній розмір гранту – в межах 10 000 – 15 000 дол. США.
Загальний бюджет конкурсу – 350 000 дол. США, у рамках конкурсу планується надати до 30 грантів.
Очікувана тривалість проектів – до 12 місяців.
Останній термін подачі заявок – 1 лютого 2010 р. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 15 березня 2010 р.
 
Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше 24-ї години 1 лютого 2010 р. Заявки в паперовому вигляді (тільки ті, що не були надіслані електронною поштою) також можуть бути надіслані поштою до 1 лютого 2010 р. (за поштовим штемпелем) на адресу:
 
Фонд Східна Європа
Тема: “Програма UNITER”
вул. Велика Васильківська, 55, 3й поверх
м. Київ, 03680
 
Питання щодо цього оголошення про конкурс та процедур, пов’язаних із ним, можна надсилати у письмовій формі на вказану вище електронну адресу до 15 січня 2010 року. Відповіді будуть повідомлені на сайтах ФСЄ, МФВ та ПАКТу впродовж п’яти днів.
 
Контактні особи:
МФВ: Олексій Орловський, директор програми Посилення впливу громадянського суспільства. 
Тел: (+380 44) 461-95-00, 
факс: (+380 44) 486-01-66, 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
ФСЄ: Юрій Піскалюк, менеджер програм. 
Тел/факс: (+380 44) 200-38-24/25/26,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 

Фото http://statut.te.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST