Центр "Дорога" Друк

Мета організації:

Допомога людям узалежнених від алкоголю та наркотиків, їх близькому оточенню, профілактики негативних явищ серед молоді.

Реалізовані (які реалізовуються) проекти:

2003 Центр ресоціалізації та психологічної підтримки людей, що звільнились з місць позбавлення волі

2002 Видання інформаційного бюлетня "Дорога життя" (Life Road)За час діяльності Центром "Дорога" реалізовано більше 30 соціальних проектів, підтриманих міжнародними фондами, державними установами, органами місцевого самоврядування, комерційними структурами та приватними особами. ЛМГО "Центр Дорога" входить, в якості одного з засновників, у Міжнародну благодійну організацію "Федерація "КЛУБНИЙ ДІМ" що об’єднує більше 30 громадських організацій що надають послуги з реабілітації та ресоціалізації алко- та нарко-залежним людям . Також наша організація перша в Україні вступила до Федерації терапевтичних спільнот центральної та східної Європи.

Сьогодні основні напрямки діяльності Центру "Дорога" - це:

1. Консультативний пункт з питань наркотичної, алкогольної залежності та ВІЛ/СНІДу. Надання індивідуальних консультацій для алко-, наркозалежних та їх близьких, діагностика важкості узалежнення, скерування на деінтоксикацію та реабілітаційні програми, подальший супровід клієнтів. Надання телефонних консультацій. Програма роботи з батьками наркозалежних. Консультації з питань ВІЛ/СНІД.

2. Робота у виправних колоніях Львівської області. Підтримка роботи груп взаємодопомоги в колоніях Львівської області, консультації психолога, соціального працівника для ув’язнених, тренінги по профілактиці передачі ВІЛ для ув’язнених та персоналу колоній, гуманітарна допомога речами, медикаментами, вітамінами, продуктами ув’язненим учасникам проекту. Підготовка до звільнення, та супровід після. І ноу-хау в Україні - комп’ютерний клас безпосередньо на території виправного закладу де ув’язнені за допомогою нашого викладача вивчають ази комп’ютерної абетки.

3. Профілактика алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу Проведення лекцій та тренінгів у навчальних закладах.

4. Соціотерапевтичні та відпочинкові табори для узалежнених, членів їх родин, дітей та молоді Щороку поводиться 2 – 4 табори. ( Кількість учасників кожного табору близько 25 осіб.).

5. Видавництво З регулярністю 2-4 номери на рік видається журнал "Дорога життя", реалізується проект видання журналу в’язнями для в’язнів "Планета Зона", а також щороку ми готуємо буклети та брошури інформаційно – профілактичного спрямування. (Інформаційні матеріали розповсюджуються у Львові, Львівській області та серед організацій інших регіонів України).

6. Організація навчальних семінарів та тренінгів (в тому числі міжнародних), проведення акцій, круглих столів, прес-конференцій, з тематики профілактики наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу. З самого початку роботи Центру "Дорога" основним з пріоритетів було створення стаціонарного реабілітаційного центру для хімічно залежних людей. До цієї мети ми йшли через проекти соціотерапевтичних таборів та денного стаціонару В 2004 році ми нарешті знайшли приміщення для реабілітаційного центру та офіційно його зареєстрували як Обласну громадську організацію Центр ресоціалізації "Дорога Плюс". На сьогодні, одночасно в центрі ресоціалізації може перебувати до 30 осіб. До 50 % клієнтів нашого центру – люди з подвійним діагнозом: наркозалежність та ВІЛ-інфекція (Зауважимо, що більше 60% ВІЛ-позитивних у Львівській області – це, власне, наркозалежні). Перебування клієнта в програмі розраховане приблизно на 1 рік та може коливатися в залежності від важкості узалежнення, віку, соціального становища, індивідуальних особливостей пацієнта. Програма реабілітації базується на принципах терапевтичної спільноти та застосуванні програми "12 кроків". Центр ресоціалізації "Дорога Плюс" - це єдиний, на сьогодні, центр у Львівській області, який надає наркозалежній молоді власне такі послуги і входить до державної мережі центрів ресоціалізації наркозалежної молоді "Твоя перемога". ЛМГО Центр Дорога не перший рік співпрацює з виконавчими органами міської ради. За кошти міста ми провели ряд літніх таборів для дітей та молоді та футбольний турнір до дня боротьби зі СНІДом у грудні 2007 р.

Дата заснування: 14.02.1999 р.
Керівники організації (П.І.П.): Брожина Юрій Болеславович
Адреса організації: Львів, вул Кульпарківська 160.
Телефон: (032)2925292

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вебсайт: www.doroga.lviv.ua

Інша важлива інформація:

Серед засновників організації були люди, які мали власний досвід подолання алкогольної та наркотичної залежності і бажали допомагати іншим людям з аналогічними проблемами. За дев’ять років організація пройшла шлях від клуба абстиненту (тверезості), який організовував епізодичні зустрічі тверезіючих людей та літні виїзди їх та їх родин у соціотерапевтичні табори до потужної професійної організації, яка надає широкий спектр соціальних послуг громаді Львова, області, клієнтам з інших регіонів України. На сьогодні організація нараховує 10 працівників – консультантів з питань узалежнень, психологів, соціальних працівників. При необхідності ми також залучаємо до наших програм волонтерів. Весь персонал пройшов відповідну підготовку і постійно підвищує свою кваліфікацію.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST