Інститут українських студій, ЛМГО Друк

Мета організації: сприяння розвитку молодих лідерів шляхом залучення їх до реалізації соціально значущих проектів та налагодження співпраці з подібними організаціями з-за кордону.  

Реалізовані проекти: 
Всеукраїнський благодійний марафон «Пробіг заради дітей»
Всеукраїнський благодійний марафон відбувався навесні 2006 року, з 11 квітня до 21 травня. Але проект «Пробіг заради дітей» тривав більше 1 року. 
Ініціатори проекту поставили за мету  привернути увагу суспільства до проблем соціальної відповідальності шляхом збору коштів для міських та обласних пологових будинків Львівської області.
Координатором проекту та марафонцем, що пробіг Україну від її східного кордону у Луганській області до західного – у Львівській був Андрій Максимович.
Уся країна спостерігала за пробігом і мала змогу фінансово допомогти пологовим будинкам, на обладнання для яких марафонці збирали кошти. Крім того в межах проекту було організовано два благодійні вечори, зібрані кошти з яких були долучені до зібраних пожертв.
Після благодійного марафону організатори проекту провели у Львові благодійний бал. Усі кошти, пожертвувані відвідувачами, додалися до загальної суми. 
До середини 2008 року пологові будинки Львівської області отримали у подарунок  критично необхідне обладнання на суму понад 50.000 американських доларів США.
 
 
Школа, організована «Інститутом українських студій», відбувалася у Львові вже вп’яте у липні 2008 року.
Організовують школу Україністики для молоді із-за кордону. Іноземці приїжджають в Україну, живуть, навчаються та відпочивають разом із українською молоддю.
У рамках проекту гості вивчають українську мову, історію та культуру. Окрім того львівські викладачі знайомлять їх із сучасною економікою та політикою України. Опісля учні складають іспит, за результатами якого одержують сертифікати.
Молодь, що бере участь у школі Україністики, не тільки активно вчиться, а й активно відпочиває. Майже щодня програмою передбачені екскурсії музеями Львова. 
На вихідних учасники проекту спільно з організаторами мають змогу відвідати мальовничі Карпати та відкрити для себе стародавні замки Львівщини.
 
Модель НАТО Львів – 2009
Метою заходу було підвищення обізнаності молоді щодо цілей, діяльності та процедури прийняття рішень у НАТО. Модель НАТО Львів – 2009 відбулася 25-27 березня 2009 року та була приурочена до шістдесятої річниці  Альянсу. У проекті взяло участь 60 молодих людей з України та за кордону.  Протягом заходу учасники моделювали роботу чотирьох основних комітетів  НАТО за підсумками роботи яких була проведена симуляція роботи Північно – Атлантичної Ради.
 
Програма Молодь в Дії
“Молодь в дії” – це нова молодіжна програма Європейського Союзу.
     «Інститут українських студій» бере активну участь у найрізноманітніших програмах в рамках цієї програми.  Зокрема, за останній рік наша організація взяла участь у більше ніж 15  проектах, що відбулися в Азербайджані, Молдові, Німеччині, Чехії, Польщі, Естонії, Росії, Румунії, Туреччині тощо.  Серед них 7 обмінів, 8 тренінгових курсів, 3 навчальні поїздки, семінари  тощо.
Серед тематики проектів були гендерна рівність, проблеми ядерної безпеки, управління проектами, розвиток міжкультурного діалогу, волонтерський рух, права людини та ін.
В рамках цієї програми наша організація також може приймати волонтерів з закордону та посилати своїх членів волонтерами у різні організації закордоном.
Загальні завдання програми: 
сприяння суспільній активізації молоді загалом і їхнього почуття європейського громадянства зокрема;
розвиток солідарності та сприяння толерантності серед молодих людей, зокрема підтримка соціальної цілісності Європейського Союзу;
досягнення міжкультурного порозуміння серед молоді з різних країн;
здійснення свого внеску в розвиток якості систем підтримки для молодіжної діяльності та підтримка спроможності громадських організацій в молодіжній сфері;
сприяння співпраці в молодіжній сфері на європейському рівні.
 
Дата заснування:  2005 р.
Керівники організації: Пустельник Наталія – президент організації
Адреса організації: Україна, м.Львів
Телефон: +38-067-49-60-41;2 +38-063-760-25-44 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
«Інститут Українських Студій» активно співпрацює з Міністерством України у Справах  Сім’ї, Молоді та Спорту; з Львівською міською радою, з різними українськими і закордонними фундаціями і організаціями. Серед них Рада Європи, ОБСЄ, Агенція SALTO EECA, Центр інформації та документації НАТО в Україні, фонд Україна 3000 тощо. «Інститут українських студій» є членом та співпрацює з різними міжнародними мережами молодіжних організацій: Terra di Mezzo 2000 International, Youth for Exchange and Understanding, Youth for Environment and Europe, Euronet тощо.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST