Інститут політичних технологій, ЛМГО Друк

Мета організації:

Інститут ставить собі за мету сприяння розбудові України як демократичної правової держави з ринковою економікою та відкритим громадянським суспільством, формування нової політичної еліти, підтримку та зміцнення місцевого самоврядування, утвердження ідей демократизації самоврядного процесу, вивчення, узагальнення та поширення досвіду з розвитку ініціативи та самодіяльності територіальних громад, акумулювання фінансових коштів та матеріальних засобів для підтримки та сприяння розвиткові місцевого самоврядування.

Реалізовані (які реалізовуються) проекти:

Упродовж десяти років діяльності ми реалізували близько двадцяти проектів у сферах:

  • формування освітньої політики на локальному рівні;
  • забезпечення прозорості діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування та участі громадян у процесах ухвалення рішень на місцевому рівні;
  • виборчі процеси та політичні технології;
  • сприяння європейському напряму розвитку України.

Серед найбільш вдалих проектів відзначимо такі:

1. "Програма навчання членів дільничних виборчих комісій" - вибори народних депутатів України у 2006 та 2007 роках. Навчання відбувалось за фінансової підтримки компанії "Development Associates, Inc." та координатора проектів ОБСЄ в Україні. У 2006 році навчання пройшли 28 тисяч членів дільничних виборчих комісій у Львівській, Тернопільській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Під час позачергових виборів у вересні 2007 року завдяки співпраці з Громадянською мережею "ОПОРА" ми охопили навчанням 10 областей України. За короткий тижневий період було проведено 260 семінарів, участь у яких взяли 34 тисячі членів діяльничних виборчих комісій. Навчання проводили тренери, сертифіковані Центральною виборчою комісією України.

2. "Інтеграція - європейський напрям розвитку України" - у співпраці з Малопольським Інститутом Місцевого Самоврядування та Адміністрації FRDL-MISTiA (Краків) за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі (липень-грудень 2007 року). В рамках проекту 20 представників керівного складу органів місцевого самоврядування міст Львівської області взяли участь у навчальному курсі, програма якого охоплювала ознайомлення з принципами діяльності структур Європейського Союзу, пріоритетами розвитку Європейської Спільноти, особливостями структурної політики ЄС. Українські посадовці дізнались про можливості фінансування інноваційних проектів, спрямованих на місцевий розвиток, за кошти ЄС, спробували самостійно підготувати подібні проекти. Під час тижневого навчального візиту у Малопольському та Опольському воєводствах учасники проекту на власні очі побачили чого можна досягти за підтримки європейських фондів, вивчили польський досвід підготовки та реалізації проектів та налагодили партнерські стосунки з колегами з польських міст, домовившись про підготовку спільних проектів в рамках операційних програм ЄС, які діятимуть упродовж 2007-2013 років.

3. "Місцеві освітні ініціативи: спільні проблеми – інноваційне розв’язання" за підтримки Інституту Відкритого Суспільства OSI/LGI (Будапешт). Проект тривав з серпня 2000 р. по серпнеь 2001 р. В рамках проекту було створено Раду освітньої політики міста Львова, до складу якої увійшли міжнародні, національні та місцеві експерти з освітньої політики, відомі політики та громадські діячі. Члени Ради розробляли рекомендації для місцевих органів управління освітою міста, пропонували нові інноваційні розв'язання у сфері освіти, притягували додаткові кошти для реалізації ініціатив.

4. "Розробка стратегії освітньої політики міста Львова" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" (липень-грудень 1999 року). Розроблений документ "Основні засади освітньої політики міста Львова" був одноголосно схвалений сесією Львівської міської ради, освіта була визнана пріоритетною галуззю розвитку міста. Це була перша в Україні вдала спроба створення повноцінного стратегічного документу щодо розвитку освіти на муніципальному рівні терміном до 2003 року.

Дата заснування:
30.05.1998 р.
Керівники організації (П.І.П.): Директор - Михайло Комарницький, менеджер проектів - Олег Процак
Адреса організації: 79008, Львів, пл. Ринок 8
Телефон: тел.: (032) 2722861; 2975568; тел./факс: (032) 2720647

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вебсайт: www.ipt.iatp.org.ua

Інша важлива інформація:


Ми маємо досвід організації та проведення різноманітних комунікативних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів, громадських слухань; проведення аналітичних досліджень; розробки та реалізації навчальних програм, у тому числі з виборчого законодавства.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST