Комітет Підприємців Львівщини Друк

Мета організації:

Комітет Підприємців Львівщини (надалі - КПЛ) є обласною громадською організацією, створеною для захисту прав підприємців. Діяльність КПЛ спрямована на формування чітких та справедливих правил відносин між владними органами та бізнесом, запровадження громадського контролю за діяльністю влади, а також забезпечення оперативного й ефективного судового захисту прав підприємців. Основними завданнями КПЛ є залучення підприємців до підготовки та ухвалення законодавства та рішень влади, що стосуються підприємницької діяльності.

Реалізовані (які реалізовуються) проекти:

Серед найгучніших проектів та досягнень КПЛ:
1. Підтримка Форуму підприємців "Бізнес і влада – партнери".
2. Створення Громадської колегії при ДПА у Львівській області, Громадської ради при Львівській митниці, а також колегії при ЛОДА.
3. Розробка змін до закону "Про ПДВ" та ініціювання скасування податкової накладної як бюрократичного атавізму.
4. Запровадження електронної системи здачі податкової звітності.
5. Відміна мораторію мера Львова від 3 травня 2006 року на відкриття малих архітектурних форм.
6. Гуманітарні проекти (Висунення гурту "Кому Вниз" на здобуття Шевченківської премії, дублювання мультфільмів українською мовою та їх видання на нових цифрових носіях).
7. Співрозробка Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2007-2008 роки.

Дата заснування:
12.02.2005 р.
Керівники організації (П.І.П.): Микола Ореньчук (голова ТзОВ "Універсаліс", заступник голови КПЛ – Андрій Гринчук ( старший партнер юридичної фірми "Гринчук, Горпинюк і партнери", скарбник Комітету – Андрій Гаврилів ( ПП "Адамас")
Адреса організації: 79000, м.Львів, пл.Міцкевича, 8, офіс 213
Телефон: 8 (032) 294-89-48

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вебсайт: www.kpl.org.ua

Інша важлива інформація:

Сьогодні до складу КПЛ входить близько 50 підприємців. У своїй роботі Комітет Підприємців Львівщини керується Кодексом Честі. Згідно з ним члени організації дотримуються принципів чесності, відкритості, соціальної відповідальності бізнесу, вважають неприйнятними кримінальне минуле і здобуття статків шляхом неправомірних дій, а також нехтування інтересами держави та суспільства при досягненні особистих цілей.

КПЛ є відкритим для вступу та співпраці українським та іноземним громадянам, які поділяють мету створення, ідеї та статутні завдання, і співпрацює з українськими й іноземними державними органами.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST