Західноукраїнський ресурсний центр, ГО Друк

Мета організації:

Сприяння розвитку громадянського суспільства через підтримку громадських ініціатив

Реалізовані (які реалізовуються) проекти:

1. Проект "Біогаз - енергія майбутнього", Фонд Євразія в Україні. Дата початку проекту: серпень 2006 р. Дата закінчення проекту: лютий 2008 р. Сутність проекту: встановлення двох установок синтезу біогазу у місцевих господарствах та об’єктах комунальної власності у сільській місцевості Львівської області, проведення навчання та обміну досвідом для ініціативних груп з питань розвитку біогазових технологій.

2. Проведення тренінгів з фінансового менеджменту в рамках проекту "Зміцнення організацій громадянського суспільства в Україні", фінансується Інститутом Сталих Спільнот (програма UCAN). Дата початку проекту: квітень 2004 р. Дата закінчення проекту: літо 2006 р. Сутність проекту: проведення періодичного навчання з фінансового менеджменту для представників неурядових організацій Західного регіону України.

3. Проведення тренінгів із розробки ключових повідомлень у рамках проекту "Зміцнення організацій громадянського суспільства в Україні", фінансується Інститутом Сталих Спільнот (програма UCAN). Дата початку проекту: липень 2005 р. Дата закінчення проекту: літо 2006 р. Сутність проекту: проведення періодичного навчання зі стратегічного маркетингу для представників неурядових організацій Західного регіону України.

4. Проект "Політичний діалог з громадою для прозорості місцевих виборів", підтримка з боку Фонду "Демократичні ініціативи та практики" (Посольство Канади в Україні). Дата початку проекту: листопад 2005 р. Дата закінчення проекту: серпень 2006 р. Сутність проекту: проведення навчання з риторики та організація громадських обговорень (дебатів) для представників кандидатів на місцеві виборні посади у Львівській та Луганській областях України.

5. Видання вісника "Економічний розвиток громади", підтримка з боку Канадського Бюро Міжнародної освіти. Дата початку проекту: червень 2002 р. Дата закінчення проекту: червень 2008 р.

6. Проект "Центр Консультування Мігрантів у Львові", підтримка з боку Міжнародної організації з міграції у рамках програми СВММ. Дата початку проекту: серпень 2005 р. Дата закінчення проекту: листопад 2008 р. Сутність проекту: функціонування Львівського Центру консультування мігрантів, який надає громадянам України безкоштовні консультації щодо безпеки міграції, сприяє запобіганню неврегульованій міграції.

7. Проект "Центр громадських ініціатив у с. Узин", підтриманий Об’єднаними Фондами Нідерландів (CNF) через Карпатський Фонд в Україні. Дата початку проекту: квітень 2007 р. Дата закінчення проекту: вересень 2007 р. Сутність проекту: проведення навчання для ініціативної групи с. Узин, координація виконання малого проекту у даному селі.

8. Проект "Громадське партнерство у плануванні та управлінні середовищем на місцевому рівні", у партнерстві з Кашубським Народним Університетом (http://www.kfhs.com.pl) за підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, 2006-2007 рр. Дата початку проекту: жовтень 2006 р. Дата закінчення проекту: березень 2007 р. Сутність проекту: навчання для сільських голів Західного регіону України на тематику управління середовищем у громаді, обмінні поїздки до Польщі для представників місцевого самоврядування.

9. Проект "Зміцнення потенціалу Державної Служби Зайнятості щодо запобігання нелегальній міграції та торгівлі людьми", підтримка з боку Міжнародної організації з міграції у рамках програми СВММ. Дата початку проекту: квітень 2007 р. Дата закінчення проекту: жовтень 2007 р.

10. Проект "Мала Батьківщина", у партнерстві з Кашубським Народним Університетом (http://www.kfhs.com.pl) за підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, 2006-2007 рр. Дата початку проекту: травень 2007 р. Дата закінчення проекту: грудень 2007 р. Сутність проекту: навчання для сільських голів Західного регіону України на тематику просування інтересів громад, обмінні поїздки до Польщі для представників місцевого самоврядування.

11. Проект "Школа відкритої громади". Виконання відбулося у рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства в Україні", який здійснюється Всеукраїнською громадською організацією "Комітет виборців України" та Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Дата початку проекту: травень 2007 р. Дата закінчення проекту: грудень 2007 р. Сутність проекту: навчання для сільських голів Західного регіону України на тематику просування інтересів громад, навчальна поїздка західним регіоном України для представників місцевого самоврядування.

12. Проведення семінарів з організаційного розвитку для місцевих партнерів Українського Фонду Соціальних Інвестицій у 6 областях (усього 12 районів) західного регіону України, за підтримки УФСІ. Дата початку проекту: липень 2007 р. Дата закінчення проекту: березень 2008 р. Сутність проекту: навчання для сільських ініціативних груп Західного регіону України у галузі організаційного розвитку.

13. Проект "Запобігання нелегальній міграції з України в Чеську Республіку", у рамках програми "Запобігання нелегальній міграції", яку виконує Каритас Чеської Республіки за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки. Дата початку проекту: жовтень 2007 р. Дата закінчення проекту: грудень 2007 р., можливе продовження у 2008 р. Сутність проекту: превентивна робота серед громадян України щодо запобігання нелегальній трудовій міграції до Чеської Республіки.

14. Проект "Запобігання зловживанням у сфері працевлаштування на європейському ринку праці з акцентом на Чеській республіці", у рамках програми "Запобігання нелегальній міграції", яку виконує Каритас Чеської Республіки за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки. Дата початку проекту: жовтень 2007 р., можливе продовження у 2008 р. Дата закінчення проекту: грудень 2007 р. Сутність проекту: інформаційна робота серед громадян України щодо запобігання нелегальній трудовій міграції до Чеської Республіки, інформування щодо шляхів легального працевлаштування іноземців до Чеської Республіки.

Дата заснування:
1994 р.
Керівники організації (П.І.П.): Василь Полуйко
Адреса організації: 79008, м. Львів, вул. Лисенка 21, 1-й поверх
Телефон: 380-322-976624, 976813

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вебсайт: http://www.zurc.org

Інша важлива інформація:

Фонд розвитку громадських організацій "Західноукраїнський ресурсний центр" (ЗУРЦ) було створено наприкінці 1994 року з ініціативи п’ятнадцяти громадських організацій широкого спектру зацікавлень у Львові.

Завдання ЗУРЦ:

• Розвивати та зміцнювати місцеві громади через сприяння місцевим громадським ініціативам, орієнтованим на результат;
• Розвивати продуктивне співробітництво між органами влади, бізнесом та організаціями громадянського суспільства;
• Розвивати потенціал місцевих та регіональних НДО через надання їв високоякісних освітніх, консультаційних та інформаційних послуг.

Основні напрями діяльності ЗУРЦ:

1. Польова робота у сфері місцевого економічного розвитку та розвитку громад;
2. Освітні заходи для місцевих громад та НДО щодо менеджменту організацій;
3. Дослідження громадської думки та соціальних процесів у регіоні;
4. Екологічні проекти у сфері управління середовищем та альтернативної енергетики;
5. Програми міжнародного культурного обміну;
6. Центр консультування мігрантів: навчально-консультаційна підтримка для потенційних мігрантів у м. Львові та Львівській області;
7. Видання друкованих та електронних інформаційних матеріалів для місцевих громад, неурядових організацій та активістів громадського руху.

Керівництво ФРГО "ЗУРЦ" знаходиться у м. Львів, сфера діяльності поширюється на західний регіон України. ФРГО "ЗУРЦ" широко співпрацює зі спеціалістами з місцевого економічного розвитку, експертами та консультантами, викладачами та журналістами. Ми намагаємося найкращим чином об’єднати зусилля цих висококласних спеціалістів у виконанні наших цілей та програмних завдань. ЗУРЦ співпрацює з рядом міжнародних програм розвитку НДО в Україні, виконуючи проекти, приймаючи участь у програмах та виконуючи окремі програмні завдання. Організація має ряд міжнародних партнерів у Німеччині, Польщі, Канаді, Швеції та в інших країнах. Нашим найголовнішим здобутком ми вважаємо те, що на місцевому рівні у регіоні за нашої, і не лише нашої підтримки почали нарешті відроджуватися традиції української громади, здоровий колективізм, ініціативність та підприємництво. Міцна громада, на нашу думку, означає міцну демократію, передбачувану політику та стабільний соціально-економічний розвиток в Україні. Нашими планами на майбутнє є запровадження інноваційних методик щодо енергозбереження на місцевому рівні, поглиблення міжнародних партнерств, покращення існуючих послуг. Ми прагнемо, щоб у майбутньому окремі успішні приклади місцевого розвитку набули поширення у регіоні та стали масовою успішною практикою.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST