Громадський Форум Львова, ГО Друк

Мета організації:

Розвиток, розширення та зміцнення громадських ініціатив і рухів, їх посилення шляхом взаємодії та систематизації діяльності; створення та розвиток громадських інституцій; утвердження громадського руху як незалежного, впливового чинника суспільно-політичних процесів міста. Таке утвердження громадської складової повинно створити постійні умови контролю за діями всіх гілок влади в місті з боку громадськості, її участь в прийнятті рішень та управлінні містом, утворити передумови та поле для появи нових здорових політичних сил на демократичних засадах.

Реалізовані (які реалізовуються) проекти:

Найпомітніші акції:

  • зняття з посади міського голови Любомира Буняка;
  • наметове містечко для безпритульних;
  • боротьба проти незаконної і нефахової реконструкції площі Ринок;
  • акції та судові процеси щодо впорядкування тарифів на водо-, теплопостачання.

Дата заснування: 29.09.2005 р.
Керівники організації (П.І.П.): координатор: Олег Мацех, 80676700037, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , прес-секретарі: Тетяна Метик 80503711340 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   та Ігор Гулик, 80676729250, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Адреса організації:

79000, м. Львів, вул. Чайковського 17 (поштова адреса). Фактична адреса відсутня, діяльність здійснюється шляхом засідань в секціях, участі в робочих групах, проведення круглих столів тощо на територіях громадських організацій, учасників форуму. Важливе місце в комунікаціях займає інтернет та телефонне спілкування. У форумі завжди присутні діалоги, дискусії, живе спілкування. Рішення в форумі приймаються на умовах консенсусу.

Телефон: 8-0322-725601
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інша важлива інформація:

Громадський форум Львова – це мережа, що сьогодні об’єднує понад 250 лідерів громадських рухів та їх організацій – суспільно-політичних, наукових, жіночих, екологічних, підприємницьких, благодійних, медичних, правозахисних тощо.
ГФЛ було створено з ініціативи членів Комітету підприємців Львівщини 29 вересня 2005 року. На початку своєї діяльності ГФЛ мав назву Громадський форум порятунку Львова.

Завдання Форуму: налагодити тісну та стабільну комунікацію між лідерами громадських рухів, взаємодію між ними та їх організаціями для колективного вирішення поставлених завдань, підтримувати та об’єднувати суспільно - корисні громадські ініціативи, обмінюватися досвідом, надавати їм методичну та організаційну допомогу.

Методи діяльності ГФЛ передбачають усі дозволені законом форми громадського лобіювання та громадянського протесту, від круглих столів до мітингів та пікетів, але, насамперед, Форум вбачає найголовнішим інструментом свого арсеналу – оперативне і об’єктивне інформування громади про дії всіх гілок влади. Останнім часом ГФЛ практикує правовий захист інтересів громадян у судах.

Структура ГФЛ: мережа організацій різного спрямування; секції ГФЛ, до яких входять лідери та активісти громадських організацій та рухів однакового спрямування, а також авторитетні фахівці з тих чи інших галузей; координаційна Рада ГФЛ з координаторів секцій; голова координаційної ради Громадського форуму Львова.
Головою координаційної ради (координатором) Громадського форуму Львова є Олег Мацех. В секретаріаті ГФЛ працюють секретар та прес-секретар.

Члени ГФЛ сповідують цінності, які прописані в кодексі честі Форуму. Умовою вступу в Форум є письмове підтвердження цього. Членські внески відсутні, фінансування діяльності здійснюється на підставах добровільних пожертв членів та симпатиків Форуму. Діяльність та фінансування здійснюється на умовах відкритості та гласності.

Партнери ГФЛ: Громадські організації, лідери та активісти яких є членами Форуму (понад 150 орг.)

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST