Сьогодні на площі Ринок відбудеться акція «Збережемо життя ялинці» Друк

 Щороку мільйони ялинок на новорічні та різдвяні свята стають прикрасою домівок. Сотні дерев не потрапляють до осель, загинувши зрубаними у лісі.

 І хоча на заміну їм і з’являються штучні красуні, та все ж більшість українців не  можуть відмовитись від давніх традицій, не зважаючи на те, якої шкоди щорічно зазнає екологія наших лісів. Проте альтернатива є...

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр щороку проводить акцію «Збережемо життя ялинці». Діти шкіл Львова виготовляють новорічні та різдвяні композиції, які б могли прикрасити будь-яку оселю до свята та створити новорічний настрій для її мешканців. І щороку учні дивують своєю творчістю: використовуючи фантазію та різноманітні техніки і матеріали. Вони створюють дизайнерські роботи, які вартують зайняти почесне місце традиційної новорічної гості. Найкращі роботи презентують на щорічній виставці на пл. Ринок біля Ратуші.
 
Цьогорічна акція відбудеться 25 грудня з 10.00 по 15.00 годину. Роботи учнів буде оцінювати компетентне журі, до складу якого увійдуть представники ЛМДЕНЦ та управління екології. Окрім цього, буде відзначено роботу глядацьких симпатій, за яку може проголосувати кожен, хто оглядатиме виставку.
 
«Запрошуємо усіх, кому не байдуже наше довкілля, завітати на пл. Ринок та підтримати учасників акції. І побачити та зрозуміти, що альтернатива для прикраси помешкання є. І можливо саме Вашого голосу буде бракувати для перемоги якійсь дитячій композиції», – розповідає директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST