Проект Skills Matter успішно завершено – молода бізнес-еліта готова до дій! Друк

23 грудня львівське представництво міжнародної молодіжної організації AIESEC завершило  реалізацію проекту в сфері бізнес-освіти Skills Matter.

Нагадаємо, що Skills Matter – це проект, що спрямований на забезпечення якісно нового рівня бізнес-освіти для студентів нашого міста.

Головною ціллю даного проекту було надання його учасникам безцінних знань і практичного досвіду для ведення бізнесу, розвиток їх лідерських якостей, а також удосконалення їхнього рівня володіння англійською мовою.

 

Проект в своєму роді унікальний, оскільки поєднав такі три елементи, як амбіції молодих людей і їх бажання розвиватися, практичний досвід від провідних компаній Львова, котрі вели частину тренінгів, і міжнародний досвід ведення бізнесу, котрий доносили у своїх тренінгах стажери з Туреччини, Македонії, Хорватії та Чехії.

Усього участь у Skills Matter взяли 40 львівських студентів і нещодавніх випускників. За час проведення проекту вони мали можливість прослухати широкий спектр тренінгів на різні теми: від того, як ефективно управляти своїм часом і до організації і управління своєю командою та власним бізнесом.

Тим часом, успіх осіннього етапу Skills Matter стимулював організацію AIESEC до подальшого розвитку цього проекту, результатом чого стало те, що уже триває підготовка наступного етапу Skills Matter, реалізація котрого планується на лютий.

Додаткову інформацію про проекти та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua                                                                                                                        

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 107 країнах світу, організація об’єднує 38 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

AIESEC у Львові

фото www.job5.com.ua
 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST