Літня Школа з прав людини від Humanity in Action Друк

Організація "Людство в дії" (Humanity in Action) розпочинає прийом заявок від студентів та випускників українських та польських вузів для участі у Літній школі з прав людини (2010 Summer Fellowship Program), що проходитиме у Польщі, Німеччині та США. Кандидати з Польщі можуть взяти участь у програмах, які відбудуться у Польщі, Німеччині та США, кандидати з України - у програмах, які проходитимуть у Польщі та Німеччині.

Німецька програма проходитиме у Берліні (3 червня - 4 липня 2010 року), польська - у Варшаві (3 червня - 4 липня 2010 року), американська - у Нью-Йорку (7 липня - 9 серпня 2010 року).

Мета Літньої школи - об'єднати студентів та випускників з різних країн світу задля дослідження, а також розробки методів боротьби з дискримінацією національних меншин.

Кожна з програм є міждисциплінарною та включає щоденні лекції та дискусії з відомими науковцями, журналістами, політиками та громадськими активістами, а також відвідування урядових установ, музеїв та громадських організацій.

Вимоги до кандидатів:

- студенти польських вузів та випускники (закінчили університет не раніше 2009 року)
- студенти українських вузів та випускники (закінчили університет не раніше 2009 року)
- іноземні студенти українських та польських вузів (проживають в Україні чи Польщі протягом декількох років, вільно володіють українською чи польською мовами)
- вільне володіння англійською мовою
- віком до 27 років

Останній термін подання заявок - 21 лютого 2010 року

Заповнити онлайн-анкету

HIA
 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST