У Львові розпочато набір студентів на програму стажувань Xchange Друк
Як повідомив JeyNews Віце-президент зі зв'язків з громадськістю AIESEC у Львові Олег Піх, 18 грудня у місті Львові розпочинається щорічний набір студентів, котрі бажають взяти участь в міжнародній програмі стажувань Xchange від організації AIESEC.
Програма Xchange - це можливість для студентів і випускників ВУЗів отримати унікальний комплексний професійний досвід працюючи в провідних організаціях та компаніях в одній із 107 країн світу. 
 
Усього існує чотири типи стажувань – соціальні, освітні, технічні стажування і стажування в сфері менеджменту і маркетингу. Кожне з них дає можливість учасникам розкрити свій потенціал в одній з вищезазначених сфер, відвідати іншу країни світу та отримати унікальний досвід міжкультурної комунікації. 
 
Варто зазначити, що 2009 рік був для організації знаковим тим, що протягом нього було реалізовано 8000 стажувань у всьому світі. Це є найбільшим числом за всі 60 років існування AIESECу. 
 
Дізнатися більше про програму стажувань всі охочі також зможуть відвідавши презентації, котрі відбудуться: 
 
22 грудня - НУ «ЛП», 4 корпус, ауд. 313, початок о 16:00 
 
24 грудня - - УКУ, вул. Свенціцького 17, ауд. 219, початок о 15:00 
 
Додаткову інформація про проекти організації та організацію можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua 

Довідково : AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 107 країнах світу, організація об’єднує 38 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку. 

jeynews

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST