Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ Друк

 Впродовж 14-18 грудня відбудуться регіональні обговорення проекту стратегії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ». Кампанія, здійснювана Національною громадською Мережею підтримки реформ, має на меті виробити концептуальний документ, в якому було б систематизовано та обґрунтовано проект найактуальніших реформ для нашої держави. Регіональні громадські обговорення відбудуться у провідних навчальних закладах Луцька, Львова, Чернівців, Донецька, Сімферополя, Сум, Харкова, Дніпропетровська та Одеси, водночас передбачено залучення учасників із сусідніх областей, що дозволить охопити зацікавлену аудиторію з усіх регіонів України.

Формат обговорень – відкриті круглі столи, що залучатимуть науковців, представників громадських організацій, представників політичних партій, місцевої влади, бізнесу та засобів масової інформації на місцевому та регіональному рівні. Підсумкове обговорення стратегії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» відбудеться в Києві у січні 2010 року. 
 
Основою громадської дискусії щодо пріоритетів реформування України стане відповідне дослідження (http://parlament.org.ua/upload/docs/Book%20_new_final.pdf), яке було підготовлене провідними українськими незалежними експертами за ініціативи Міжнародного фонду «Відродження», організаційної підтримки «Лабораторії законодавчих ініціатив» та фінансового сприяння Pact Inc., Програма “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER). Редакторами проекту стратегії стали Ігор Коліушко (Центр політико-правових реформ), Ігор Бураковський (Інститут економічних досліджень та політичних консультацій), Олександр Сушко (Інститут Євро-Атлантичного співробітництва), Євген Бистрицький (Міжнародний фонд «Відродження») та Євген Захаров (Харківська правозахисна група). 
 
Дослідження «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» складається з чотирьох структурних блоків: 
1. Інституційна організація держави і територіального самоврядування. 
2. Модернізація України: соціально-економічний вимір. 
3. Зовнішня політика та безпека держави. 
4. Фундаментальні цінності демократичних змін. 
 
Національна громадська Мережа підтримки реформ - незалежний самоврядний рух організацій громадянського суспільства України, спрямований на вироблення стратегії модернізації країни та пріоритетів реформ, їх просування на всіх рівнях та у всіх гілках державної влади, участь організацій громадянського суспільства у національних та регіональних кампаніях впровадження реформ. Мережа має на меті об’єднати провідні аналітичні центри України та окремих експертів й організувати процес визначення національних та регіональних пріоритетів реформ, узгодження стратегії модернізації України, реформування ключових сфер суспільного життя, державного управління та організації політичного процесу. Крім того, об’єднання спрямоване на те, щоб дати можливість численним національним мережам та окремим організаціям громадянського суспільства з усіх регіонів України знайти своє місце у кампанії з просування та підтримки реформ. 
 
Щодо деталей національної кампанії обговорення стратегії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» звертайтесь до Катерини СІДАШ ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.: (+38 044) 531 37 68) та регіональних координаторів
 
Повний текст дослідження «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» 
 
Короткий текст дослідження «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» 
 
Регіональні координатори національної кампанії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» та місця проведення обговорень.

Лабораторія законодавчих ініціатив

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST