AIESEC у Львові прийняв участь у форумі «Молодь для суспільства» Друк

 Учасники львівського локального комітету AIESECу взяли активну участь у роботі загальнонаціонального форуму «Молодь для суспільства».

9-го грудня в рамках національної конференції «Нові Горизонти 2009» у Донецьку відбувся форум за участю найбільших неурядових організацій України та світу, а також представників бізнес сектору під назвою «Молодь для суспільства», ініціатором якого виступила міжнародна молодіжна асоціація «AIESEC Україна».

«Молодь для суспільства» - це зустріч спрямована на надання освіти, підняття та вирішення актуальних проблем, які вже давно нависли горою над українським народом, а саме: екологія, енергозбереження, здоров’я нації, соціальна відповідальність громадян.

З 10-го по 13-те грудня, по закінченню форуму, «AIESEC Україна» проведе конференцію під назвою «Нові Горизонти 2009» для нових 200 учасників, які приєдналися до організації цієї осені. Одним з завдань форуму було надання необхідної бази інформації, щоб протягом наступних трьох днів спланувати нові спільні проекти разом із організаціями, що брали участь у форумі. 

Додаткову інформація про наші проекти та організацію можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 107 країнах світу, організація об’єднує 38 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

AIESEC у Львові

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST