Андріївські вечорниці Друк

МГО «Студентське братство імені Степана Бандери» цьогоріч проводить справжні Андріївські вечорниці в місті Дубляни. Захід спрямований донести молоді правильне розуміння свята Андрія, пізнати давні українські традиції та звичаї, перенести себе на кілька століть в часовому просторі.

У програмі свята – майстер-класи справжніх ворожінь, запальний танець «Аркан», весела забава «Калита», перетягування канату та багато інших давніх українських забав. Окрім частування українськими стравами, на учасників вечорниць чекає музичний супровід – драйвова українська рок- та фолк-музика. 
 
«Ми ставимо собі за мету змусити українську молодь дати спокій моніторам комп'ютерів, вимкнути телевізори та взяти участь у феєричному дійстві, а отже, зруйнувати стереотипи щодо неактуальності українських звичаїв серед сучасних молодіжних розваг. Такий захід спрямований проінформувати та навчити молодь правильно розуміти це свято, дати можливість учням та студентам на свій розсуд проводити вечорниці безпосередньо в ніч на Андрія» - голова Студентського братства імені Степана Бандери Данило Тарасюк.  
 
На вході не буде жодних квитків, а тільки скринька святого Миколая, в яку кожен  охочий зможе вкласти свою пожертву для дітей-сиріт. Разом з подарунками  та солодощами ми відвідаємо дітей  на день святого Миколая.  
Андріївські вечорниці відбудуться 10 грудня в приміщенні актового залу Дублянської школи. Початок о 17:00 
 
Відвідати наші вечорниці зможе кожен охочий, головне, щоб бажання було. А хороший  настрій і приємну атмосферу ми Вам забезпечимо.  

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST