У Львові діятиме «Українська студентська картка» Друк
У Львові впроваджено проект «Українська студентська картка». Відтепер львівські студенти мають можливість економити затрати у закладах Львова та інших міст України. Зокрема у Львові картка діє у понад 80 закладах. Таку картку мають уже 50 львівських студентів.
Про це 9 грудня на брифінгу повідомив координатор проекту, студентський віце-мер Львова Євген Кузик.
 
«Цей проект діє близько трьох років у кількох містах України – Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Тернополі, Сімферополі, Ужгороді, Миколаєві, Києві, Луцьку, Харкові. Максимальний строк дії картки 5-6 років. Картка діє до кінця навчання. Тобто, якщо ти студент першого курсу, то для тебе картка буде діяти 5 років. Якщо п’ятого, то один рік», - зазначив Євген Кузик.
 
За його словами, «Українська студентська картка» – це дисконтна картка, створена спеціально для студентів. Вона дає можливість отримувати знижки в закладах, які обрали самі студенти, зокрема, розважальні заклади, заклади харчування, магазини одягу, туристичні бюро тощо.

«Карточка розповсюджується у всіх вищих навчальних закладах Львова через профкоми чи студентські самоврядування. Картка коштує 65 грн, і її централізовано замовляють у Харкові. Картка дає знижку у різних закладах від 3% до 50%», - додав Євген Кузик. 

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST