Cлухання проекту нової редакції Cтатуту громади Львова Друк

4 вересня 2007 року розпорядженням міського голови було створено робочу групу з підготовки Статуту територіальної громади м. Львова, до складу якої увійшло 23 особи: представники виконавчих органів Львівської міської ради, представники депутатського корпусу Львівської міської ради, громадських організацій, експерти та науковці. 

У травні цього року завершився основний етап діяльності робочої групи було напрацьовано проект Статуту територіальної громади міста Львова.
 
У проекті Статуту визначено правові, організаційні і фінансові засади здійснення місцевого самоврядування в м. Львові, статус територіальної громади міста, принципи участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, визначено та закріплено поняття муніципальної служби, основні права і обов’язки посадових осіб міської ради, а також норми щодо етики поведінки депутата міської ради.
 
На сьогоднішній день проект Статуту пройшов усі необхідні етапи візування виконавчими органами міської ради, постійними депутатськими комісіями, а також пройшов попередні громадські слухання та підготовлений до розгляду на пленарному засіданні міської ради.
 
З метою забезпечення широкого залучення громадськості, наукового та експертного середовища до обговорення підготовленого проекту малої Конституції міста запрошуємо взяти участь у громадських слуханнях, які відбудуться 10 грудня 2009 року  о 16 годині у великій сесійній залі Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 202.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST