Львівська міська рада є частиною волонтерського руху України Друк

У Львівській міській раді студенти львівських вишів мають можливість реалізовувати свої проекти. Молодь отримує досвід роботи в органах місцевого самоврядування та допомагає покращувати роботу міської ради.

Третій рік поспіль Львівська міська рада є відкритим майданчиком для волонтерів. Та й сама мерія виступає волонтером у напрямку залучення добровольців до органів місцевого самоврядування, що є частиною розвитку демократичного суспільства до інтеграції у європейську спільноту волонтерів. 
 
Без жодних перешкод молодь має можливість долучатися до процесу роботи департаментів, управлінь, відділів міської ради, допомагати у проведенні міських заходів, реалізовувати власні проекти. 
 
«Ми хочемо, щоб кожен студент, кожна молода людина, яка має бажання допомогти покращити життя міста, долучитися до змін, які відбуваються у Львові, могла прийти до міської ради та безпосередньо долучитися до процесів, які відбувається у мерії. За три роки у стінах Ратуші пройшло стажування три тисячі студентів. Вони допомагають посадовцям змінювати систему роботи, натомість працівники міської ради допомагають молоді зрозуміти, як працює механізм міської ради зсередини», – говорить заступник начальника відділу кадрів Галина Бордун. 
 
Довідка 
 
Зараз у Львівській міській раді студенти реалізовують тринадцять проектів.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST