На Львівщині діє юридична консультація з питань медико-соціальної експертизи Друк

 З грудня розпочинає свою роботу юридична консультація щодо проходження медико-соціальної експертизи та вирішення спірних питань у відносинах із МСЕК на Львівщині.

Мешканці області, які проходять медико-соціальну експертизу та усі пов’язані із цим процедури, мають можливість отримати правову інформацію, консультації, юристи допомагатимуть у вирішенні спірних питань, захисті порушених та оспорюваних прав у взаємовідносинах із органами влади у сфері охорони здоров’я. 
 
Така діяльність здійснюється у рамках проекту «Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи», що виконується Центром громадської адвокатури. 
 
Також проект передбачає відстеження та аналіз проблем та перешкод, у тому числі надмірної бюрократії та корупції, з якими стикаються громадяни, ефективності інструментів захисту прав громадян у сфері охорони здоров’я, нормативно-правового регулювання, роботу над його покращенням. 
Просвітницька діяльність здійснюватиметься спільно із Львівською обласною асоціацією інвалідів. У рамках ініціативи передбачаються громадські та інформаційні заходи, спрямовані на підвищення поінформованості цільової групи, у тому числі у районах області, та через всеукраїнську газету інвалідів «Благовіст» та громадські інтернет ресурси - в інших областях. У приміщеннях, куди звертаються до МСЕК мешканці Львівщини, будуть розміщені та наповнені інформаційні стенди, матеріали консультації. 
 
Правові консультації громадянам надаються щоденно (з 10-00 до 17-00) у Центрі громадської адвокатури за адресою м.Львів, пр. Чорновола, 63, оф.413. Телефон (факс) 252-75-80, 0974865593, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , www.pilga.in.ua. У разі потреби консультант може надати правову допомогу вдома або у стаціонарі, де він перебуває на лікуванні (за запитом на контакти центру). 
 
Щотижня правники проводитимуть виїзні консультації у районах області в місцевих осередках Львівської обласної асоціації інвалідів. Також юристи прийматимуть у середу та п’ятницю з 10 до 14 год. в приміщенні Львівської обласної асоціації інвалідів, яке обладнане спеціальними засобами для людей із обмеженими можливостями (м.Львів, вул.Чупринки, 85, приміщення Франківської районної адміністрації, перший поверх).

Юридично-соціальний портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST