Львівська молодь дискутуватиме на тему виборів Президента України Друк

 2 грудня Студентська рада Львова спільно з Лігою студентів Асоціації правників України та Львівським центром прав людини організовує круглий стіл на тему «Участь молоді у виборах Президента України». 

На захід запрошені лідери студентських молодіжних організацій та активна молодь Львова.

Експертами круглого столу виступлять: Андрій Гнида, керівник юридичного відділу ЛОО Комітету виборців України, Володимир Подгорнов, соціолог, президент Українського фонду "Громадська думка" та Юрій Шведа, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка.
 
Фахівці нададуть оцінку політичній ситуації, що складається в країні у ході виборів Президента, прокоментують зміни до Закону України «Про вибори президента України» і пояснять, як ці зміни вплинуть на виборчий процес.
 
Під час обговорення учасники заходу матимуть нагоду поділитися своїм баченням пошуку шляхів активізації студентської молоді на виборів Президента, висловити свою думку з приводу впливу молодіжного руху на політичну ситуацію в державі. Особливим питанням стане тема аполітичності молодіжних організацій. 
 
Круглий стіл відбудеться в середу, 2 грудня о 16.00 у приміщенні «Світлиці»
(вул. Дорошенка, 14).

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST