У Львові відбудеться парад «Я помагаю Миколаю» Друк

6 грудня у Львові відбудеться урочистий парад «Я помагаю Миколаю». Його мета – привернути увагу громадськості на важливості доброчинності та волонтерської праці. Учасники параду запрошуватимуть долучитися до благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це 30 листопада на прес-конференції повідомила координатор акції «Миколай про тебе не забуде» Олена Яремко.

«Долучитися до акції легко: можна приносити іграшки, солодощі, канцприладдя на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме у Львівському палаці мистецтв з 10 по 18 грудня (з 10.00 по 19.00). До участі в акції зголосилися – байкери, «Львів ретро скутерс клуб», клуб «West Jumpers», БФ «Доктор Клоун», оркестр Львівського університету безпеки життєдіяльності «Музичний андеґраунд», також тамтами, барабани, люди, які влаштовуватимуть різні екзини», - зазначила Олена Яремко.

Початок - о 15.00. Маршрут: театр опери та балету – пам’ятник Т.Шевченку, пл. Міцкевича, - пл. Галицька, вул. Галицька, - пл. Ринок (фонтан Нептуна – фонтан Амфітрити – фонтан Адоніса – фонтан Діани).

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST