У Львові бажають реконструювати та розширити АС – 2, чи забудовник, крім бажання, має відповідні кошти – невідомо. Друк

У п’ятницю, 20 листопада, у стінах Львівської міської ради відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування  будівництва та реконструкції комплексу автовокзалу на вулиці Богдана Хмельницького, 225 у нашому місті. Також проект передбачає влаштування офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування з реконструкцією існуючої споруди.

Стан  автовокзалу, на сьогоднішній день, не надто втішний. Крім того, у існуючому приміщенні не передбачено залу очікувань, приміщень для сервісних служб – медчастини, охорони та ін.. Також відсутні накриття, що робить умови для пасажирів ще менш комфортними.

Про майбутній комплекс автовокзалу громаді розповідали Ігор Глібович – представник замовника документації, директор ТзОВ «С.І.Д» та архітектор - Роман Свидницький. 

Споруда матиме 3-4 поверхи, в межах яких буде розміщено всі приміщення, які необхідні для комфорту та безпеки пасажирів. Також передбачено розширення автостоянки, оскільки рейси здійснюватимуться не лише приміського, а й міжміського сполучення. Містобудівним обґрунтуванням також передбачають критий перехід між існуючою спорудою автовокзалу, існуючих споруд гаражів, туалетів, диспетчерського пункту, диспетчерської із шлагбаумом, майданчика відстою автобусів, основні заїзди та виїзди, пожежні виїзди, платформи для відправлень міжміських та приміських, гостьові автостоянки.

Що стосується тривалості цих будівельно - реконструюючих робіт, то вони займуть рік – півтора, за умови наявності необхідних коштів. Чи є відповідна сума у замовника вже, а це близько трьох мільйонів гривень, - комерційна таємниця. 

Зореслава Кадикало, Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST