Як виграти міжнародний ґрант? Друк

У Львові молодих науковців навчатимуть, як вигравати міжнародні ґранти. Перші тренінги стартують наприкінці 20 листопада і триватимуть до 5 грудня. Тренінги відбуватимуться приблизно раз на два місяці. Навчання – безкоштовне. Організовує тренінги Львівська обласна громадська організація “Центр розвитку науки”. За словами керівника центру Євгена Філяка, мета центру – підвищення конкурентоспроможності львівських науковців. На тренінгах їх вчитимуть правильно писати резюме, заявки на ґранти, мотиваційні листи, пояснюватимуть особливості різноманітних ґрантів.

“Можливостей повчитися за кордоном багато, – говорить керівник тренінгового центру Станіслав Шепетяк. – Проте наші молоді науковці не завжди вміють ними правильно скористатися. Наголошую на тому, що ми не вчимо людей, як правильно виїхати за кордон. Йдеться про переймання досвіду, який потім реалізовуватиметься в Україні”.

Тренінги проводитимуть люди, які свого часу також брали участь у різноманітних ґрантах, вони знають, про що говорять. “Всі наші тренери працюють на волонтерських засадах, це люди, які просто хочуть поділитися своїм досвідом, – каже керівник відділу регіональної та міжнародної співпраці ЛОГО “Центр розвитку науки” Степан Веселовський. – За кордоном дуже багато таких тренінгів. На жаль, в Україні це наразі не дуже розвинуто”.

Високий замок

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST