Тренінг з КВС для малих та середніх підприємств Друк

Центр "Розвиток КСВ" в рамках співпраці з проектом "Мережа соціально відповідальних МСП в Східній Європі" Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) запрошує до участі в навчальному курсі з корпоративної соціальної відповідальності на малих і середніх підприємствах (МСП), який відбудеться 14-18 грудня 2009 у Відні. Учасники дізнаються про кращі методи надання допомоги малим підприємствам з питань КСВ:

  • підвищення продуктивності праці
  • раціональне природокористування
  • трудові відносини

Навчання буде проводитися англійською мовою.

Учасники навчального курсу отримають сертифікат, а також всі необхідні матеріали для роботи за Програмою для успішного відповідального бізнесу, що є новою методологією ЮНІДО з КСВ.

Одним з компонентів Програми є програмне забезпечення, яке дозволить учасникам відстежувати прогрес компаній у сфері КСВ і суміжних областях шляхом порівняння, аналізу та оцінки ефективності МСП у фінансовій, екологічній та соціальній сферах.

Програма розрахована на бізнес-консультантів, представників малого та середнього бізнесу, компаній, які працюють з малим і середнім у ланцюгу постачань.

Прохання надсилати заявки на участь з резюме (англійською мовою) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Ресурсний центр Гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST