Кінець карантину - 23 листопада Друк

Львівський обласний штаб із ліквідації надзвичайної епідемічної ситуації прийняв рішення про завершення карантину у області з 23 листопада.

 

Як повідомив у коментарі ZAXID.NET заступник голови Львівської обласної державної адміністрації з питань соціальної політики, охорони здоров’я, спорту та підприємництва Ярослав Кашуба, з цього ж дня буде відновлено навчання у школах та вищих навчальних закладах області.

"Рішення щодо того, що студенти будуть відпрацьовувати пропущені заняття по суботах, має рекомендаційний характер. ВНЗ є автономними, тому самі будуть вирішувати, як їм встигати за програмою. Єдине, що вони мають – узгодити цю ситуацію з профспілками освіти, адже йдеться про робочий час та виплату зарплат", – наголосив Ярослав Кашуба.

Разом з ти, зі слів Ярослава Кашуби, обласний штаб запропонував замість карантину проводити в області обмежувальні заходи. Зокрема, керівникам територій (головам РДА, міст тощо) рекомендовано проводити обробку дезінфікаційними засобами транспорту, автовокзалів по кілька разів на день, вирішити питання перебування безпритульних, забезпечити безперебійну роботу комунальних підприємств, вирішити питання стихійної торгівлі. Управлінню охорони здоров’я – продовжити подвірні обходи з метою раннього виявлення захворювань на грип та ГРВІ, розмежувати у палатах хворих на грип та ГРВІ з іншими хворими, продовжити масковий режим в закладах охорони здоров’я.

"Крім того, головний санітарний лікар області має звернутися до Львівської обласної ради щодо виділення коштів на закупівлю вакцини від сезонного грипу", – додав Ярослав Кашуба.

ZAXID.NET

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST