Ініційовано створення продовольчого банку у Львові Друк

Громадські організації „ Громадський форум Львова”, Спільнота взаємодопомоги „Оселя” та БО „Регіональний центр соціальної адаптації” ініціюють створення продовольчого банку у Львові. Основна мета діяльності такого банку – нагодувати соціально вразливі групи населення.

Наповнювати такий банк мали б мережі супермаркетів, великі магазини, а також усі організації, які підтримають ідею створення у Львові продовольчого банку. Продукти, у яких закінчується термін придатності, як правило, опиняються на смітнику, тоді як вони могли б врятувати чиєсь життя. 

Тому представники згаданих організацій звертаються до власників найбільших мереж супермаркетів, продовольчих крамниць, ресторанів і кав’ярень з проханням підтримати благодійний почин допомоги бідним.
 
Сьогодні, особливо у час кризи, тисячі людей недоїдають або взагалі залишилися наодинці із своїми клопотами та не можуть придбати продукти самостійно. Відтак „Оселя” та „Регіональний центр соціальної адаптації” - ініціатори
створення проекту – виступають у ролі посередника між потенційними донорами продуктів та людьми, які потребують їхньої допомоги.
 
Кожна із цих організацій вже має досвід роботи із соціально вразливими верствами населення - бездомними, неповносправними та малозабезпеченими. ЛМГО „Спільнота” уже забезпечує допомогу 20 бездомним і надає їм послуги
проживання у спільноті та працевлаштування у майстерні.
 
„Регіональний центр соціальної адаптації” створив притулок для близько 40 сиріт та одиноких, які втратили соціальні зв’язки із близькими і повернулися із місць позбавлення волі.
 
Ініціатори акції мають добре налагоджену співпрацю із іншими організаціями, які працюють у сфері соціальних послуг та також будуть отримувати допомогу у вигляді продуктів харчування, які згодом розподілятимуть серед потребуючих.
 
„Громадський форум Львова” бере на себе відповідальність за координацію проекту та інформаційний супровід, щоб максимально забезпечити прозорість та відкритість діяльності банку. Імена потенційних донорів повідомлятимуться на
офіційних сайтах організацій та у ЗМІ. Ідея створення продовольчого банку інтенсивно втілюється в життя у США та
країнах Заходу. У США – країні з найбільш розвиненим споживанням продуктів та, як наслідок - їх надлишком, на разі уже функціонують 380 таких банків.
 
Підтримайте тих, хто потребує вашої допомоги!
 
Контактний телефон, за яким можуть зголошуватися благодійники, небайдужі до ідеї створення банку їжі у Львові, – 0676736840 (прес-секретар ГФЛ Тетяна Метик) 

Ресурсний центр Гурт

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST