Відреставрований стадіон «Юність» відповідатиме вимогам УЄФА Друк

 У понеділок, 16 листопада, у Львівській міській раді відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування  реконструкції стадіону «Юність» у  парку імені Богдана Хмельницького  у нашому місті. Про зміни, які  можуть відбутись у майбутньому, громаді розповів Володимир Артемович – президент громадської організації «Спортивний клуб «Сокіл-Регбі» та Любомир Королишин – представник ГАП, ДІПМ «Місто проект».

А саме, територія, яка підлягатиме  реконструкції, потребує не лише відновлення  трибун та поля, а й влаштування під’їзду автобусів футбольної збірної команди до входу у корпус загального призначення, пандусів та сходів, огороджених подвійними поручнями для людей з обмеженими фізичними можливостями, влаштування туалетів для глядачів. Також на вільній ділянці території стадіону пропонують будівництво корпусу з приміщеннями загального і спеціального призначення. У ньому передбачено приміщення для преси, роздягалень, санвузлів для гравців, роздягалень для тренерів, кабінет медичної допомоги. Ще планують відновити огорожу навколо стадіону. Проектом реконструкції стадіону передбачають також і повне інженерне забезпечення об’єкту, технічне забезпечення обладнанням та інвентарем.

Ініціатори  реконструкції наголошують на тому, що стадіон «Юність» та весь тренувальний табір відповідатиме вимогам УЄФА, які передбачені для тренувальних баз команд-учасниць Євро-2012.

Найбільше непорозумінь під час громадського слухання виникло стосовно питання  стоянок. Адже проектом попередньо передбачені  місця такого призначення перед входом у парк. На думку учасників слухання, це неприпустимо. Зауваження проектанти взяли до уваги, і запевнили, що будуть використовувати проектовану підземну стоянку на вулиці Вітовського, яка розрахована на 680 машиномісць.

Ще  занепокоєння викликав той факт, що стосується подальшого доступу до реконструйованого стадіону. Тут також  презентатори проекту заспокоїли громаду, запевнивши, що домовлено про сервітутне використання землі цього стадіону. А це значить, що різні користувачі матимуть однакову доступність до спортивного табору. 

Зореслава Кадикало, Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST