Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування Друк

Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА та Асоціація лідерів локальних громадських груп (Варшава) запрошують на конференцію «Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні», яка відбудеться 26 листопада в готелі «Мир» (м. Київ).

Мета конференції: 

  • з’ясувати основні проблеми функціонування та перспективи розвитку громадського контролю в Україні на рівні місцевого самоврядування;
  • окреслити існуючі і можливі механізми громадського контролю за діяльністю органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Конференція включатиме три основні блоки:

1. Громадський контроль: теорія, практика, міжнародний досвід;
2. Механізми громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування;
3. Перспективи громадського контролю в Україні.

До участі у конференції запрошені представники неурядових організацій, громадські експерти, представники міжнародних фондів, польські партнери та учасники проекту.

Зголоситися до участі у конференції можна, надіславши аплікаційну форму на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20 листопада. Організатори, зі свого боку, оплачують проїзд (купе) та харчування учасників.

Захід відбудеться за фінансової підтримки Програми «Польська допомога» МЗС Республіки Польща та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Запрошення та аплікаційна форма:

zaproshennya_programa.doc   222.0 КБ

application_conference.doc   137.0 КБ

Ресурсний центр Гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST