Запрошення на подання зацікавлень Друк

Уряд України отримав грант від німецького KfW Development Bank для фінансування проекту „Фонд соціальних інвестицій” і має намір використати частину цих коштів для оплати консультаційних послуг.


Послуги включають проведення низки тренінгів для громад в АР Крим, спрямованих на розвиток громади та розбудову потенціалу представників місцевих громад, місцевої влади та самоврядування.

Український фонд соціальних інвестицій запрошує консультантів (виключно організації) висловити свою зацікавленість щодо надання зазначених послуг. Зацікавлені організації повинні надати детальну інформацію, яка підтверджує, що вони є кваліфікованими для надання послуг (брошури, опис схожих завдань та досвіду, наявність відповідної кваліфікації працівників, тощо). Для участі у конкурсі фірми можуть подавати спільні заявки.

Консультанти, що бажають взяти участь у відборі повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям:
 
   1. Принаймні 3 роки досвіду тренінгової діяльності (проведення тренінгів/семінарів);
   2. Обов’язковий досвід розвитку громад та/або залучення громад;
   3. Досвід в міжнародних проектах чи співпраця з міжнародними організаціями є перевагою.

Відбір консультанта здійснюється відповідно до Керівництва Світового Банку: “Відбір та контрактування консультантів позичальниками Світового Банку (2004 р.).

Зацікавлені консультанти можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 18:00 за нижчезазначеною адресою.

Листи зацікавлення мають бути надіслані до 11:00 04 грудня 2009 року на адресу: Український фонд соціальних інвестицій, Олександру Беляєву, спеціалісту із закупівель; 04071, м. Київ, вул. Лук’янівська, 77, (1-й поверх); тeл: (044) 463-5836, факс: 417-1057; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Ресурсний центр Гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST