Розпочато набір волонтерів на благочинну акцію "Миколай про тебе не забуде" Друк

МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами, громадськими організаціями та спільнотами вже дев’ятий рік поспіль проводить благочинну акцію „Миколай про тебе не забуде”.


Завданням акції є зібрати та роздати подарунки для тих дітей, які могли б залишитися без нашої або ж батьківської уваги (діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин). Особливістю акції є те, що вона залучає велику кількість волонтерів – помічників Св. Миколая, які збирають речі на подарунки в школах, вищих навчальних закладах, працюють на Фабриці Миколая, проводять святкову акцію в місті напередодні дня Св. Миколая та розносять подарунки безпосередньо по адресах дітей. Минулого року нам вдалося рознести подарунки для 3200 потребуючих дітей Львова, до акції долучилося близько 700 волонтерів – учнів страших класів та студентів.

МГО „Академія Української Молоді” оголошує про проведення вишколів для волонтерів, для кожного, хто хоче особисто взяти участь у рознесенні подарунків та  більше дізнатися про особливості проведення акції.

Запрошуємо усіх людей доброї волі долучитися до акції „Миколай про тебе не забуде” та прийти на вишколи для волонтерів, що відбуватимуться 21 та 28 листопада,
5 грудня з 11:00-13:00 та 16:00-18:00, за адресою: Львівський палац мистецтв,
вул. Коперніка,17 (зал на першому поверсі). Реєстрація волонтерів до 5 грудня 2009 року.

Додаткова інформація про акцію

Світлана Роднєнкова Тел: 097 777 5242          

 

Прес-служба Оля Шередько тел. 097 99 18 381

Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду       www.mykolaj.com.ua


Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST