Єврокомісія запрошує громадські організації до співпраці Друк

Європейська Комісія розпочала роботу над підготовкою щорічного звіту по кожній з країн в рамках Європейської політики сусідства. Як і у минулі роки, звіти за 2009 рік будуть оприлюднені навесні 2010 року.

 

Громадські організації з країн-партнерів запрошено надати їхні короткі оцінки/інформацію/пропозиції щодо здійснення реформ у своїх країнах протягом 2009 року.

Ця інформація може бути використана у підготовці звіту Європейською Комісією.

Щорічні звіти Європейської Комісії щодо країн-партнерів є важливим інструментом визначення порядку денного для реформ у країні-пертнерові на чинний рік на основі оцінки досягнень та недоліків за попередній рік.

Зважаючи на те, що незабаром буде оприлюдено Порядок денний про асоціацію (Association Agenda) між Україною та ЄС - документ, який, зокрема, визначає порядок денний для реформ в Україні на кілька років уперед, видається логічним, аби саме пріоритети цього документу бралися за основу громадськими організаціями у підготовці своїх оцінок та пропозицій.

Текст Порядку денного про асоціацію (проміжна версія, але максимально близька до фінальної, що її незабаром буде оприлюдено) - тут.

Основні вимоги до пропозицій представників громадянського суспільства є наступними:

  • у темі повідомлення має бути чітко вказано країну, якої стосуються Ваші оцінки та пропозиції;
  • оцінки та пропозиції мають бути короткими, чіткими і змістовними;
  • завжди вказуйте джерело інформації, яку ви використовуєте, але пам"ятайте, що джерела інформації не будуть вказані у звіті Європейської Комісії;
  • оцінки та пропозиції потрібно надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   до 1 грудня 2009 року.

Запрошення Європейської Комісії долучитися до формування звіту англійською мовою знаходиться за цим лінком.

Контакти:

Європейська Комісія

http://ec.europa.eu

Ресурсний центр гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST