Другий національний конкурс “Краще підприємство для родини” Друк

Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" оголошує про Другий національний конкурс "Краще підприємство для родини" До участі у конкурсі запрошуються великі, середні та малі підприємства, установи та організації всіх форм власності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями.

Метою заходу є визначення кращої практики компаній щодо знаходження балансу між сім’єю і роботою, заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики для створення сприятливих умов щодо розвитку сім’ї та збереження її кращих традицій. Конкурс дозволить продемонструвати не лише позитивний досвід турботи українських підприємств про своїх співробітників та їх родини, а й підтримати малий та середній бізнес, який в умовах фінансової кризи потребує особливої уваги.

Підприємства оцінюватимуться за наступними критеріями: робочий час та організація праці, особистісний розвиток працівників, послуги для працівників та їх сімей, політика підприємства щодо родини співробітників, рівні права у працевлаштуванні для чоловіків і жінок.

Анкети для участі у конкурсі приймаються до 1 грудня 2009 року за електронною або поштовою адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , бульвар Верховної Ради 29, оф. 3, м. Київ, Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності", Україна, 02094.

За додатковою інформацією просимо звертатись до контактної особи Марини Саприкіної: тел. (044) 558 77 32, (050) 685 04 31. Вся інформація про перебіг конкурсу в обов’язковому порядку розміщується на сайті Центру "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" та сайтах партнерів.

 

Ресурсний центр Гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST