Національний конкурс "Благодійник року 2009". Реєстрацію подовжено Друк

На численні прохання учасників Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійник року-2009» прийняв рішення про продовження терміну прийому заявок до 15 листопада 2009 року. Конкурс надає можливість відзначення широкого кола благодійних ініціатив як через перемогу в номінаціях, так і через нагородження відзнаками.


Для участі в конкурсі слід заповнити аплікаційну форму, яку можна знайти на веб-сайті конкурсу www.blagodijnyk.org.ua. До заявки може бути додано фотографії, копії публікацій тощо. Заповнену заявку та додаткові матеріали слід надсилати поштою на адресу: а/с 83, Київ-211, 04211 (з поміткою «Голові журі Національного конкурсу «Благодійник року-2009») та продублювати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Мета «Благодійника року» - сприяння розвитку благодійництва в Україні та його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.


Контакти оргкомітету:
Адреса: м. Київ, вул. Артема, 15
Тел./факс: (044) 481-09-49 (гаряча лінія)
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.blagodijnyk.org.ua

Детальніше про конкурс

 

Громадський простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST