Благодійність бізнесу та якісний розвиток суспільства. І яка роль у цьому громадських організацій? Друк

Шукаючи відповідь, представники громадських організацій м. Львова ,  регіонального бізнесу, місцева влада  зберуться 30 жовтня  в Українському Католицькому Університеті на круглий стіл  "Нові ініціативи у співпраці  соціально-відповідального бізнесу та неурядових організацій як антикризовий інструмент суспільства ".

Серед запрошених:
Від громади: Український Католицький Університет, Львівська Міська Рада, Український Форум Благодійників, Фонд Східна Європа, Міжнародний фонд «Відродження», Charles Stewart Mott Foundation, програма UNITER, представники двадцяти громадських організацій Львівщини.

Від ділового кола:  ВАТ «Концерн Галнафтогаз», Кредобанк, мережа аптек D.S., SoftServe,  МТС-Україна,  ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем",  ТзОВ “Мережа концептуальних авторських ресторанів «Фест», рекламна компанія M.T.U.,  ТзОВ «МП Груп»,  ГалАвтоСвіт, Арія Моторс, ТзОВ „Арт Глорія”, Львівська Бізнес-школа УКУ.

Вибухова суміш соціального і прибуткового породила такі поняття як «бізнес, керований цінностями», «соціальне підприємництво» та «соціальна відповідальність бізнесу» (СВБ).
Формула «більше прибутків vs більше благочинності» перетворилась на аксіому «більше прибутків і більше соціального». Пошук нових бізнес-можливостей за вектором цінностей, - це надзвичайно логічний і правильний крок до поєднання соціального і прибуткового. (за результатами дослідження Львівської бізнес-школи УКУ).

Яка роль у цьому пошуку  громадських організацій?   Що потрібно для ефективного партнерства ділових кіл та неприбуткового сектору  у  реалізації соціально-орієнтованих проектів? Які інструменти застосовувати, аби інтереси бізнесу гармонійно поєднувались з інтересами громади?  Ці, та інші запитання стоятимуть перед учасниками круглого столу.

Подія відбудеться в рамках першої в західному регіоні навчальної програми «Академія фандрейзингу» для соціально-орієнтованих громадських  організацій м. Львова, що формує спеціалістів із залучення фінансування для неприбуткових організацій, досліджує особливості успішної співпраці ГО із бізнесом, владою, фондами на користь місцевої громади (http://www.management.lviv.ua/ukr/academyfandrey/ ). Програма реалізується за підтримки Львівської міської ради.

Місце та час проведення:
м.Львів вул.Хуторівка,35(сенатська кімната 3-й поверх )
30 жовтня з 11.00 до 13.00 год.

Портал ГО Львова
 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST