Пластуни відзначать річницю Листопадового Чину Друк

1 листопада львівські пластуни проведуть урочисті заходи з нагоди вшанування 91-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки. Відзначення Листопадового чину має на меті вшанувати пам’ять тих, хто боровся за українську державність.

Розпочнуть святкування з урочистого відкриття та підняття державного прапора України на львівській Ратуші. Після цього пластуни на площі Ринок сформують «живі» написи, нагадуючи за допомогою них про пам’ятну дату. А о 10 годині розпочнеться теренова гра вулицями Львова. У ній візьмуть участь близько 120 осіб – окрім львівських команд будуть пластуни з інших міст Львівської області, а також з Ужгорода. Під час квесту команди матимуть змогу відчути себе повстанськими загонами, що діяли у Львові 91 рік тому. Завершиться теренова гра о 14 годині урочистим закриттям біля Львівської облдержадміністрації, де пластуни також піднімуть український прапор.

Ввечері, о 19.00, відбудеться вже традиційне формування живого ланцюга з лампадками на вулиці Листопадового чину. Таким чином всі присутні вшанують пам'ять  героїв, які доклалися до створення Української держави.

Окрім того, в рамках відзначення Листопадового чину пластуни візьмуть участь у відкритті меморіальної дошки Михайлу Сороці та Катерині Зарицькій, а також долучаться до перепоховання на Личаківському кладовищі громадських та політичних діячів: генерала Миколи Капустянського, довголітнього заступника голови Проводу українських націоналістів, президента Сенату ОУН Дмитра Андрієвського, міністра Закордонних справ уряду УНР Осипа Бойдуника та голову Української Національної Ради Якова Маковецького.

Захід відбувається за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації. Спонсорами заходу є магазин «Команчеро» та компанія «Медіа-вест».

***

Програма заходів:

7:00 – підняття прапору на Ратуші, формування «живих написів»

9:15 – відкриття меморіальної таблиці, вул. Зарицьких, 27

9:45 – початок теренової гри, вул. Зарицьких

14.00 – завершення теренової гри, підняття прапора біля облдержадміністрації

19:00 – живий ланцюг з лампадок на вул. Листопадового чину

прес-служба Львівського осередку Пласту

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST