У Львові проходитиме форум Дистанційного Навчання (E-Learning Forum) Друк

У Львові 5 листопада у Будинку Вчених (вул. Листопадового Чину, 6) проходитиме форум Дистанційного Навчання (E-Learning Forum).

Науковців, викладачів, менеджерів та розробників запрошують взяти участь у дискусіях, засіданнях та  інших заходах Форуму, представити свої проекти, дослідження, напрацювання та поділитися досвідом у сфері дистанційного навчання. 

На Форумі буде представлено 20 доповідей, як від представників сфери освіти, так і менеджерів компаній. Під час форуму працюватиме виставка, на  якій компанії, які працюють у сфері дистанційного навчання зможуть представити свої продукти і послуги.

E-Learning Forum ставить на меті стимулювати розвиток дистанційного навчання в Україні - у вищих навчальних закладах, школах, компаніях, державних органах та неурядових організаціях. На форумі будуть представлені найкращі розробки і дослідження зроблені в Україні, у сфері дистанційного навчання. Учасники форуму здобудуть нові знання, налагодять контакти для спільних проектів, встановлять ділові контакти з фахівцями з інших країн. Форум з Дистанційного навчання  вперше збиратиме як представників системи освіти і науки, так і представників компаній, зокрема фахівців з методичного, програмного та проектного забезпечення. Також форум передбачає залучення учасників з інших країн, зокрема з Польщі.

Організаторами Форуму є ППВ Мережі Знань та Smart Conference. Форум проходить в рамках проекту Регіони Знань за фінансової підтримки програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів" Інституту Відкритого Суспільства Міжнародного фонду "Відродження", а також за підтримки Міністерства Освіти та Науки України та Державного Агентства з Інновацій та Інвестицій. 

Контактна інформація
Наталія Павловська, PPV Knowledge Networks, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (032) 245-78-12, 067-741-84-07
Докладніша інформація про Форум є доступною за адресою www.elearningforum.in.ua

Львівська міська рада, фото

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST