У Львові пройде Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності Друк

З 21 до 23 жовтня у Львові проходитиме Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. У цьогорічному форумі візьме участь понад 890 підприємств, фірм та організацій, чверть з яких представляють Львів та Львівську область. Решта учасників – гості з Києва та Київської області, з Тернопільської, Івано-Франківської, Харківської, Запорізької, Луганської, Закарпатської, Одеської областей, АР Крим, Польщі, Росії, Чехії та Індонезії. Про це повідомили в ЗАТ «Гал-ЕКСПО», що є організатором Форуму.

У рамках Форуму відбуватиметься X Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО-2009", ІІІ Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес" та ІІ Спеціалізована виставка "Континент розваг".

"Захід проводиться з метою максимальної концентрації всіх представників індустрії туризму та гостинності, презентації насиченої та змістовної бізнес-програми, надання учасникам можливості продемонструвати широкому колу фахівців новітні досягнення в сфері послуг. А це, своєю чергою, сприятиме розвитку інноваційних форм туризму, позиціонуватиме Західну Україну як великий туристичний центр міжнародного рівня з розвинутою базою гостинності та високою культурою відпочинку та розваг", — йдеться у повідомленні "Гал-ЕКСПО".

Загалом на форумі передбачено заходи, орієнтовані як на широкий загал, так і на середовище професіоналів відповідних напрямків. Зокрема, 21 жовтня розпочне роботу конференція "Перспективні напрямки розвитку туристичних послуг у ХХІ столітті". 22 жовтня відбудеться дискусія "Львів: партнерство у туризмі. Досвід міст-партнерів". 22 жовтня - семінар "Франчайзинг як ефективний метод ведення готельного та ресторанного бізнесу", а також бліц-тренінг "Служба безпеки готелів".

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST