Інформаційні дні програми Темпус ІV - третій конкурс Друк

Національний Темпус-офіс в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейської Комісії в Україні розпочинає реєстрацію представників вищих навчальних закладів України та інших організацій, які працюють у сфері вищої освіти на Інформаційні дні програми Темпус ІV.  
Під час заходів, Ви зможете ознайомитися з особливостями третього конкурсу програми Темпус IV, умовами участі, правилами заповнення аплікаційної форми та супроводжуючих документів, узяти участь у семінарі-тренінгу, дискусіях; обмінятися досвідом, дізнатись результати другого конкурсу програми Темпус ІV. Також у межах Інформаційних днів буде презентовано й інші освітні програми Європейської Комісії: Еразмус Мундус та Жан Моне.
 
Інформаційний день програми для західного регіону України. Львів - 18 листопада 2009 р. з 10.00 до 17.00. Національний університет "Львівська політехніка".
 
Програми заходів уточнюються і будуть опубліковані пізніше.
Реєстрацію на всі Інформаційні дні програми Темпус відкрито.
 
Реєстрація за телефонами: +380442866668, +380443322645, веб-сайт tempus.org.ua
Заповнену реєстраційну форму  (завантажити) надсилати на е-пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Контактна особа: Жанна Таланова.
 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST