Фонд Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» розпочинає проект «Освіта Країною» Друк

Три десятки  молодих  людей – розумних та сміливих – здатних  відповідально та стримано сприймати  виклики XXI століття, готових  до конструктивної творчості та пошуку, стануть першими, хто апробує в Україні кращі світові практики мобільності студентів.

Ти  студент  ІІ чи ІІІ  курсів?

Ти  активний, розумний, відкритий до змін та готовий:

  • отримати  нові знання у іншому ВНЗ;
  • ознайомитися  з іншою науково-освітньою школою;
  • знайти  нових друзів, колег та однодумців;
  • відкрити  для себе свою країну та  зарядитись енергією іншого міста;
  • відчути   себе дієвою часткою суспільства   в інших, нових умовах та  обставинах?

Тоді  наш Проект саме для  Тебе!

Участь в  проекті «Освіта Країною» - це Твоя можливість упродовж періоду навчання в своїй alma-mater, деякий час повчитись в іншому вищому навчальному закладі країни. Усі дисципліни, які Ти студіюватимеш, кредити та модулі, будуть зараховані до твого навчального плану.

І жодної академрізниці! 

Для участі у Конкурсі, до 20 листопада заповни  та надішли на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду аплікаційну форму  і документи зазначені  в Положенні. Усі  заявки будуть опрацьовані  Академічною Радою  Проекту, до складу якої входять найавторитетніші науковці України.

За результатами буде обрано 30 студентів-переможців, які  отримають грант на двомісячне навчання (лютий-березень 2010 року) в одному з  провідних університетів країни.

Імена переможців буде оголошено на церемонії нагородження, яка відбудеться у січні 2010 року в м. Києві.

Проект реалізовується за інформаційної підтримки  ВМГО "Українська асоціація студентського  самоврядування" За підтримки волонтерів МО "Спілка ініціативної молоді".

Детальний опис Проекту, умови та інформацію про подачу необхідних документів можна прочитати у Положенні Проекту на сайті Фонду http://peopleofthefuture.org.ua/

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST