Проект "Розвиток громадянського суспільства" оголошує грантові конкурси Друк

В рамках спільного проекту ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії «Розвиток громадянського суспільства» оголошено грантові конкурси за наступними тематиками:


Конкурс "Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні"

Мета конкурсу – підвищити ефективність участі громадян у вирішенні конкретних проблем громад і сприяти більшій відкритості і відповідальності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

http://ngo.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3164:-q-q&catid=13&Itemid=4

 
Конкурс "Представлення інтересів та захист прав вразливих груп населення"

Мета конкурсу – сприяти захисту і реалізації прав та законних інтересів вразливих верств населення, та посиленню ОГС, що здійснюють таку діяльність.

http://ngo.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3165:-q-------q&catid=13&Itemid=4

Детальнішу інформацію про оголошені конкурси а також умови проведення, рекомендації та аплікаційні форми можна знайти у посиланнях, що вказані під кожним окремим конкурсом. 

До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства (ОГС) з Донецької, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей. Проекти можуть впроваджуватися на території однієї або декількох з цих областей. За інших рівних умов, перевага надаватиметься пропозиціям від організацій, які працюватимуть у громадах поза межами обласних центрів.

Виконавчим партнером проекту «Розвиток громадянського суспільства» виступає Благодійний фонд «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК)  http://ccc-tck.org.ua

Проектні пропозиції мають надійти в офіс ТЦК не пізніше 18:00, 13 листопада 2009 року 

Творчий центр ТЦК

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST