Молодь Європи збирається в Києві Друк

З 22 по 25 жовтня 2009 р. у Києві відбудеться Асамблея Форуму європейських студентів (AEGEE), у якій візьмуть участь більше 700 представників громадсько-активної молоді з усієї Європи. Асамблея Форуму європейських студентів, під назвою Агора, є головною подією найбільшої в Європі студентської організації.

 

 

Цього року Агора вперше відбудеться на пострадянському просторі. Місцева організація AEGEE в Києві на конкурсній основі вибороло право організовувати захід такого рівня.

Як зазначає президент AEGEE-Київ Ольга Басок: «Організація AEGEE-Київ є одним з найактивніших представництв AEGEE-Європа. Адже молоді українці прагнуть до втілення ідей та активної діяльності не тільки в своїй країні, а і за її межами. Саме тому, тема молодіжного співробітництва стає дедалі актуальнішою. Асамблея відкриє нові перспективи в сфері співробітництва між Україною та Європою, створенню нових проектів і програм мобільності, популяризації української культури та формуванню ефективної стратегії євроінтеграції». В рамках Агори відбудеться обрання нових кандидатів на керівні позиції організації, а також звітування по реалізованій діяльності.

Під час події заплановано низка майстер-класів, дискусій, обговорень майбутніх спільних проектів. Окрім цього на учасників асамблеї очікує насичена культурна програма з екскурсіями по місту, заняттями з української мови і розважальною програмою з елементами української традиційної культури. «AEGEE це та платформа, на якій формується нова генерація громадян, що віддані демократичним цінностям, займають активну громадянську позицію та своїми силами реалізують проекти європейського масштабу», - розповідає президент AEGEE-Європа Агата Патецька. На прес-конференції ви матиме змогу поспілкуватися з представниками відділу преси та інформації Європейської Комісії в Україні Давідом Стуликом, його колегою, президентом AEGEE-Європа Агатою Патеьцкою та іншими учасниками заходу.

Організатором асамблеї виступила громадська молодіжна організація Форум європейських студентів AEGEE-Київ, локальне представництво молодіжної європейської організації AEGEE та НТУУ «КПІ». Захід проходить за підтримки Європейської Комісії в Україні та Київської міської державної адміністрації на базі НТУУ «КПІ».

 
Для акредитації звертайтесь за вказаними нижче контактами.

www.aegee.kiev.ua    www.agora.aegee.kiev.ua

Довідка про організацію:

AEGEE – найбільша європейська молодіжна організація, яка існує з 1985 року. AEGEE представлена в 43 країнах по всій Європі, налічує 17.000 активних членів у 232 європейських містах.
Наші основні цілі – це співробітництво, мобільність та інтеграція європейської молоді. Основна діяльність AEGEE – це організація культурних обмінів, тренінгів, конференцій. Діяльність AEGEE заснована на волонтерській роботі її членів; це недержавна організація, вона не відноситься до жодної політичної чи релігійної структури.

Ресурсний центр Гурт

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST