У Львові пройде Ярмарок кар’єри для інженерів Друк

6 листопада в НУ «Львівська Політехніка» відбудеться Міжнародний інженерний ярмарок кар’єри в рамках саміту президентів організації BEST. На відміну від попередніх років,участь у ньому зможуть взяти лише студенти Львівської Політехніки, котрі подадуть зголошення та пройдуть відповідний відбір.

Про це під час прес-конференцій розповів організатор заходу Григорій Філь.

Ярмарок організовує BEST Lviv – локальний осередок Ради студентів технічних університетів Європи, що ставить собі за мету організацію студентів та розкриття їх робочого потенціалу на локальному і міжнародному рівні.

Участь в ярмарку візьмуть технологічні компанії та фірми економічного напрямку, котрі зацікавлені в пошуку робочої сили. Цьогорічний проект вже підтримують три міжнародні компанії: найприбутковіший світовий банк «ING», лідер виробництва альтернативної енергії «Vestas» та компанія «Veolia», яка займається фільтрацією та очисткою води. З рештою компаній, в тому числі й українських, тривають переговори.

«Кожна компанія має можливість переглянути наш Інтернет-сайт, де розміщений список бажаючих взяти участь в ярмарку та відібрати тих студентів, в яких вона зацікавлена. Ми надаємо компаніям робочі кімнати, де вони проводять співбесіди. Також в програму ярмарку включені тренінги з написання резюме, інженерні змагання та воркшопи», - зазначив Григорій Філь.

Минулого року близько сотні людей пройшли співбесіди в компаніях, котрі брали участь в ярмарку. Цього року організатори планують відібрати лише 30 людей.

«Ми готуємось також до великого міжнародного ярмарку кар’єри, котрий відбудеться навесні 2010 року. У ньому можуть взяти участь всі бажаючі незалежно від того, в якому ВНЗ вони навчаються», - зазначив Григорій Філь.

 

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST